Chcete, aby sa vaše dieťa oboznámilo s anglickým jazykom a zdokonalilo v ňom?

Hodiny anglického jazyka pre deti sú vedené tak, aby deti mali možnosť zoznámiť sa a používať anglický jazyk ako prirodzený dorozumievací prostriedok.

Deti sa počas hry, kreslenia a vytvárania výtvarných dielok učia anglický jazyk prirodzeným spôsobom. Ďalej sa deti zoznamujú s angličtinou formou rôznych aktivít, hier, pesničiek, príbehov, dramatizácie, pokynov.

Malé deti sú výnimočne vybavené na osvojenie si druhého jazyka. Vyvíjajúci mozog je na to ako stvorený. Už nikdy im to nepôjde tak prirodzene a ľahko, ako teraz, nakoľko ich mozog je v tom najflexibilnejšom štádiu. V rannom veku je to rovnako jednoduché, ako osvojiť si materinský jazyk.  Je dokázané, že deti, ktoré sa učia nejaký cudzí jazyk vo veľmi mladom veku, majú s menšou pravdepodobnodťou pri jeho používaní "cudzí prízvuk". Výskum tímu z Univerzity vo Washingtone, zameraný výlučne na vnímanie reči v detstve, potvrdil, že čím sme starší, tým ťažšie si osvojujeme ďalšie jazyky a ich správnu výslovnosť. A to je presvedčivý dôvod na to, aby sme deti začali učiť jazyky v rannom veku a dali im tak dar prirodzeného prízvuku.

Hodiny prebiehajú každý piatok od 14.00 - 15.00 na Kysuckej 16 v Košiciach.

V skupine sú 2 - 4 deti.

Materiál a občerstvenie v cene. 

Voucher zahŕňa 1 mesačný kurz.

Termín kurzu: 8.3.2014 - 29.3.2014

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály