Štartovná Angličtina a Štartovná nemčina tvorí vynikajúci základ tohto obrovského multimediálneho kompletu. Animovaná gramatika rýchloštýlom pracuje s pôsobivými grafickými efektmi, ktoré účinne napomáhajú trvalému zapamätaniu.

Všetko ihneď v češtine, ktorá má v produktoch sprievodnú funkciu a nie nej na prekážku porozumeniu obsahu.

Ďalej celé kontinenty - Ázia , Afrika , Stredná a Južná Amerika , Austrália a Oceánia plus Za pokladmi Tichomoria. Navyše Vesmír, Dejiny sveta a Príroda. Všetky tieto produkty patria už ku klasickým encyklopedickým evergreenom našej multimediálnej produkcie a stále poskytujú užívateľom ohromujúce množstvo faktografického, obrazového a filmového materiálu. Obdobným spôsobom a s veľkým rozsahom sú spracované produkty Klenoty v púšti a Zábavné centrá sveta. Z technickej oblasti rozhodne zaujmú mimoriadne zaujímavé Historické stroje. Ctiteľa pamiatok a architektúry poteší skvelé prepracované a bohato zdokumentované celky venované Václavskému námestiu , Národnému divadlu , Obecnému domu a pražskému Židovskému mestu. Kolekciu uzatvára oddychový originálny titul Do krajiny rozprávok.

Pre PC , tablety a mobily s WIN a po vlastnom nastavení aj pre iné zariadenia a OS podľa špecifikácie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály