Aromaterapia sprevádzala človeka po stáročia a prvé zmienky o použití vonných esencií majú pôvod už v sumerskej kultúre (asi 3000 rokov pred n. l.). V súčasnosti sa tento obor veľmi rýchlo rozvíja (najmä v Západnej Európe, Japonsku a v Spojených štátoch), je spojením prírodnej medicíny a bylinkárstva. Antiseptické vlastnosti éterického oleja používaného v aromaterapii podporujú liečbu antibiotikami.

  • Kupón zahŕňa 10ks prírodných éterických a vonných olejov - oleje sú už vopred dané, nie je možnosť výberu.

Aromaterapia považuje pacienta za neoddeliteľnú súčasť – podobne ako východná medicína – účelom jej liečebných procedúr je vylepšenie všeobecnej kondície organizmu človeka cestou prinavrátenia rovnováhy (homeostázy) a aktivovanie jeho prirodzenej odolnosti.

Prírodné éterické oleje majú liečivé vlastnosti, ktoré obnovujú rovnováhu a posilňujú procesy regenerácie prebiehajúcej v ľudskom tele.

Esenciálne oleje sú zmesou prírodných extraktov v kombinácii so synteticky získavanými vôňami. Sú zmesou mnohých starostlivo vyťažených zložiek, ktoré vytvárajú vôňu, uzatvorených a prenášaných v olejovom nosiči, ktorý zabezpečuje dlhotrvajúce aromatické vlastnosti.

Savor je firmou, ktorá sa stará o vaše zdravie a o váš výzor, propaguje aromaterapiu, inhaláciu a aromatizovanie miestností širokou škálou atestovaných vonných esencií. Je firmou, ktorá sa zaoberá predajom éterických, vonných olejčekov, oleja používaného na masáže a taktiež výrobou vysokokvalitných solí do kúpeľa.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály