Hurá zima! Ide sa na svahy! Schmatnite vetrovky, čiapky, rukavice, lyže... lyže? Ak tie vaše „dosky“ zažili už aj lepšie časy a potrebovali by dostať do nálady alebo poprípade žiadne nemáte upriamte pozornosť na túto zimnú akcošku! Veď na Donovaloch tak krásne sneží...

Dajte si urobiť PROFI servis a lyže a snowboardy budú ako nové. Odovzdáte ich po lyžovačke a do rána je všetko hotové - ako v rozprávke. Ak by ste si chceli užiť lyžovačku na najnovších lyžiach/ snowboarde, nemusíte dávať opravovať svoje staré "nádobíčko" alebo drankať od známych - požičajte si za super cenu lyžiarsky alebo snowbordový komplet na celé 3 dni. Novučičké tohtoročné modely, pripravené špeciálne pre vás.Zoberte na lyžovačku aj deti, máte možnosť požičania aj detského setu - ešte lacnejšie. Deti potrebujú zábavu a tak je pre ne je pripravený aj živý Brumík v detskej brumíkovej škôlke - kvalifikovaní inštruktori deti hravou formou naučia základné techniky pohybu na snehu aj so sladkým prekvapením.

Vyberte si z variantov:

Variant 1: Požičovňa VIP Ski/ Snowboard komplet pre dospelú osobu na 3 dni

Aktívne lyžujte na NOVÝCH lyžiach a boardoch!

  • V cene požičanie lyží, palíc alebo snowboardu, lyžiarok alebo topánok

Nemožno využiť v čase od 22.2. - 2.3.2014

Variant 2: Detský komplet Kid set ski/ snb na 3 dni 

  • V cene lyže, palice, alebo snowboard, lyžiarky / topánky a detská prilba

Nemožno využiť v čase od 22.2. - 2.3.2014

Variant 3: Veľký lyžiarsky alebo snowboardový PROFI servis

Lyžiarsky Profi servis zahŕňa:

  • oprava rýh nastavením hmoty
  • brúsenie sklznice
  • brúsenie hrán
  • tuning spodnej hrany
  • voskovanie a leštenie
  • finálna štruktúra na kameniVariant 4: Brumíkova detská lyžiarska škôlka na 2 dni (celkom 8 hod)

Chystáte sa s vašimi ratolesťami túto zimu lyžovať a necítite sa na to, aby ste ich to sami naučili? V tom prípade neváhajte a príďte radšej k nám a zapíšte ich do Brumíkovej lyžiarskej školy.

Brumíkova lyžiarska akadémia je sieť lyžiarskych škôl, ktoré sa zapojili do projektu BeBe Brumík. Akadémia pozostáva zo 6 lyžiarskych škôl v Čechách a 1 lyžiarskej školy na Slovensku. A tá je práve u nás, na Donovaloch!

Brumíkova lyžiarska akadémia poskytuje rovnaký spôsob výuky vo všetkých Brumíkových lyžiarskych školách so zameraním na detské lyžovanie. Výuka je obohatená zábavným animačným programom, ktorý ju spestrí a zabezpečí deťom dokonalé potešenie. Už k obľúbeným postavičkám zajacovi Dodovi a veveričke Lulu pribudne niekto, koho pozná každé dieťa.Umožnite svojim deťom naučiť sa zábavnou formou lyžovať u skutočných profesionálov.

Nemožno využiť v čase od 22.2. - 2.3.2014

Novo vybudovaný FUN PARK je rozšírením už existujúceho FUN PARKU Patty Ski na Donovaloch - časť Mistríky, v najvýhodnejšej lokalite - a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová Hoľa a Zahradište. Svojou rozlohou 12 500 m2 a vybavením sa zaraďuje do popredia detských parkov a to nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály