Nenechajte svoje fotky napospas PočítačoFotkoŽrútovi! Zo skúseností vieme, že ak raz snímky uložíte do počítača, nenávratne na ne zabudnete. My vám odporúčame iný prístup. Chráňte svoje spomienky, vyberte tie najlepšie fotografie a uložte ich do kvalitnej fotoknihy.

100 % garancia kvality

Nie je fotokniha ako fotokniha. Lacné fotoknihy sa po čase rozpadnú. Vďaka dlhodobému pôsobeniu na trhu, veľkému úsiliu a neúnavnej inovácii si však v prípade fotokníh Bontia môžeme dovoliť garantovať 100 % kvalitu.

Bontia zaručuje, že vaše fotoknihy sa nerozpadnú a môžete si ich odovzdávať aj viac ako 100 rokov. Ak kvalita nebude taká, akú sme sľúbili, vrátenie peňazí je samozrejmosťou.

Spomienka na spoločnú dovolenku

Je známe, že fotokniha je najlepšou pripomienkou spoločne prežitých príbehov v rodinnom kruhu, medzi priateľmi a zamilovanými. Tvorba i rozbaľovanie sa spájajú s radosťou a dojatím.

Plánujete napríklad pohodu pri vode, kde sa spúšť foťáka nezastaví? Tak porozprávajte príbeh svojho leta bez zložitých gestikulácií. Fotoknihu si teraz môžete zaobstarať už od 19,99 €.

Vyberte si z variantov:

  • HARDCOVER – EXTRA VEĽKÁ NA VÝŠKU (245 × 301 mm) 48 strán
  • HARDCOVER – EXTRA VEĽKÁ NA VÝŠKU (245 × 301 mm) 64 strán
  • HARDCOVER – EXTRA VEĽKÁ NA VÝŠKU (245 × 301 mm) 80 strán

Šitá väzba, listy nikdy nevypadnú

Šitá väzba je pri fotoknihách známkou vysokej kvality a zaručuje, že knihou môžeme listovať bez akýchkoľvek obáv.

Ako na to?

  • Vyberte fotky z dovolenky, výletu alebo iných zážitkových aktivít.
  • Zvoľte šablónu v programu Bontia Studio a automaticky naplňte knihu svojimi fotkami.
  • Pridajte text, knižku skontrolujte prostredníctvom tlačidla Skontrolovať knihu a JE TO!

Moderné šablóny

Veľké množstvo rôznorodých šablón pomôže posunúť eleganciu vašej knižky na dosiaľ nepoznanú úroveň.

Foto a texty na doskách

Tie najkrajšie fotografie si zaslúžia skutočne veľkú prezentáciu na doskách. Vyberte fotografiu a roztiahnite ju aj cez celú stranu. Pridať text je už to najmenej.

Bontia – ako z kníhkupectva

Bontia sa zameriava na výrobu kvalitných fotokníh, ktoré sa vyrábajú na špičkových strojoch spolu s obrazovými publikáciami, ktoré poznáte z kníhkupectiev.

Pôsobivo extra veľké

Vaše spoločné chvíľky si uložte do najobľúbenejšieho formátu fotoknihy – extra veľká na výšku, 245×301 mm. Rozmer je o 18 % plochy väčší než pri štandardných fotoknihách formátu A4!

Výnimočná kvalita papiera

Užite si prezeranie fotografií na papiere s jemným matným povrchom. Pri každom svetle a bez odleskov. Tlač Indigo je zárukou, že stránky sa nikdy nezlepia a farby nevyblednú.

Bontia je najväčší výrobca viazaných fotokníh v Českej republike. Fotoknihy si u nás vytvárajú aj zákazníci z Anglicka, Nemecka, Francúzska, Talianska a ďalších krajín.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály