Zvečnite fotografie z vášho počítača a zaspomínajte si na najkrajšie zážitky. Vytvorte si kroniku z roku 2013.

Tvorba a prvé otvorenie sú spojené s tými najsilnejšími emóciami. Hodnotná fotokniha urobí radosť vám i vašim blízkym pri každom jej otvorení.

Šitá väzba tvrdená lepidlom

Pri tvorbe fotoknihy dávate svoje najcennejšie spomienky do našich rúk. Bontia zaručuje, že sa vaše fotoknihy nikdy nerozpadnú a môžu kolovať generáciami viac ako 100 rokov.

Šitá väzba chráni fotoknihu, aby žiadny list nikdy nevypadol. Väzba je navyše potvrdená lepidlom, aby fotokniha získala elegantný jednotný vzhľad.

Tlač Indigo je zárukou, že sa k sebe stránky nikdy nezlepia a farby nevyblednú.

Vaše spoločné okamihy uložíte do najobľúbenejšieho formátu fotoknihy (extra veľká na výšku, 245 × 301 mm, o 18 % plochy viac ako A4) s tvrdými knižnými doskami.

Rýchlo a jednoducho

Fotoknihu vytvoríte na počítači veľmi ľahko. Naplňte ju vybranými snímkami, ktoré ťahaním usporiadate. Máte neobmedzený priestor, snímok aj textov môžete vložiť ľubovoľné množstvo!

Tie najkrajšie fotografie si zaslúžia poriadnu prezentáciu. Vezmite jednu fotografiu a roztiahnite ju cez celú stranu. Ponechajte biely okraj alebo prázdnu stránku a vaša fotokniha bude nadčasová.

Na výber:

  • 32 strán za 19,99 €
  • 40 strán za 21,99 €
  • 48 strán za 23,99 €
  • 80 strán za 27,99 €

Inšpirujte sa ukážkami fotokníh.

Výber elegantných šablón

Šablóny Bontia vám pomôžu urobiť krásnu fotoknihu. Nielen kreatívne duše ocenia rad pokročilých funkcií, ako je zmena pozadia, štýlu aj veľkosti písma, natočenie, prekrývanie snímkou a odstránenie číslovania.

Bontia je najväčší výrobca viazaných fotokníh v Českej republike. Fotoknihy Bontia si vytvárajú takisto zákazníci v Anglicku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku a ďalších krajinách.

Ako môže vaša fotokniha vyzerať?

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály