Visia u vás doma na stene nudné obrázky slnečníc, nevýrazná krajinka, zátišie s ružami, aké má aj váš sused alebo čudesný abstrakt s vyblednutými farbami? Buďte originálni a vytunujte interiér vášho bytu tak, aby každý pohľad vo vás vyvolal pekné spomienky!

A čo takto vyvolať krásne spomienky a radosť v očiach vašich blízkych? Venujte im krásny darček, ktorý do interiéru vleje nový impulz rodinnej pohody a elegancie.

Zalovte v priečinku svojho počítača a vyberte si najkrajšie fotky, ktoré bezpodmienečne chcete mať na očiach alebo nimi chcete potešiť blízku osobu. 

FaxCopy vám ich vytlačí na plátno, ktoré je maximálne profesionálne. Kvalitné plátno, prekrásne farby a vaše fotografie vytvoria jedinečný obraz.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Fotoplátno 30x20 cm
  • Variant 2: Fotoplátno 60x40 cm
  • Variant 3: Fotoplátno 60x60 cm
  • Variant 4: Fotoplátno 90x60 cm
  • Variant 5: Fotoplátno 100x60 cm
  • Variant 6: Fotoplátno 120x70 cm

Fotografie sú tlačené na kvalitných veľkoformátových tlačiarňach Canon na odolné umelecké plátno, ktoré je dokonalou imitáciou maliarskeho plátna s matným vzhľadom a okraje sú natiahnuté na vnútorný drevený rám.

Krásna dekorácia v podobe vlastnej alebo umeleckej fotografie, ktorú si v prípade, že nemáte žiadnu vlastnú fotku, môžete vybrať z galérie umeleckých fotografií. Spolu s obrazom dostanete aj praktický závesný háčik pre uchytenie na stenu. Na jeden obraz prislúcha jeden háčik na zavesenie.

Máte na výber z troch možností spracovania okrajov na vašom fotoobraze:

  • fotoobraz s bielym okrajom - viditeľná je celá fotografia, okraje obrazu sú biele
  • fotoobraz bez okrajov - okraje fotoobrazu tvorí samotná fotografia, preto je potrebné rátať s orezaním fotografie cca 3 cm z každej strany
  • zrkadlenie - okraj obrazu je tvorený zrkadlením fotografie

Výroba obrazu trvá do 3 pracovných dní od objednania v predajniach, ktoré službu poskytujú priamo, do 7 pracovných dní v ostatných predajniach.

Osobný odber bez doplatku je v týchto predajniach FaxCopy:

Bratislava – Domkárska, 
Bratislava – Seberíniho, 
Bratislava – OC Central,
Bratislava – Avion, 
Bratislava – Eurovea,
Bratislava – Mickiewiczova,
Bratislava – Vajnorská, 
Bratislava – Vlastenecké nám.,
Nové Zámky, Pezinok, Trnava, Piešťany, Trenčín, Topoľčany, Levice, Nitra, Komárno, Zvolen, Martin, Banská Bystrica – J. Kráľa, Banská Bystrica – Horná, Žilina – D. Dlabača, Žilina Aupark, Košice – Hutnícka, Košice Aupark, Prešov – Tkáčska, Prešov – Hlavná, Poprad.

Osobný odber v ostatných predajniach FaxCopy po celom Slovensku za poplatok 5,10 €, poplatok platí zákazník priamo na mieste po prevzatí hotového obrazu:

Senica, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Brezno, Lučenec, Žiar nad Hronom, Prievidza, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves.

Spoločnosť FaxCopy a.s. vám ponúka širokú škálu služieb, vrátane originálnych a čím ďalej tým viac obľúbených fotodarčekov, ako sú hrnčeky, tričká, plátené tašky, puzzle, fotoobrazy alebo vankúše s vašou vlastnou potlačou. Potlač rôznych predmetov prináša neobmedzené možnosti a pestrosť pri tvorbe darčekov pre vašich najbližších.

Viac o službách FaxCopy tu.

Spoločnosť FaxCopy a.s. poskytuje i rôzne reprografické služby, od grafického návrhu, cez tlač až po finalizáciu vytlačených dokumentov, laminovanie, viazanie dokumentov do rôznych typov väzieb (hrebeňová, termoväzba, väzby v mäkkom obale alebo tvrdých doskách), kopírovacie, skenovacie a tlačové služby, predaj kancelárskych potrieb, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu.

Vo vybraných predajniach spoločnosť ponúka fotografickú tlač na špičkových plotroch Canon. Bohaté a verné farby, plynulé farebné prechody, široký farebný gamut pre vaše dokonalé výtlačky. Pre architektov alebo projektantov je k dispozícii tlač čiarových výkresov z aplikácií CAD, CAM, MCAS, AEC, GIS, GA a pod. až do formátu A0.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály