Fotografie na pamäťových kartách a CD-čkách, fotografie na USB kľúčoch, fotografie v počítači. 14 538 kúskov, na ktoré ste už dávno zabudli, 14 538 spomienok, ktoré jednoducho zmiznú, ak váš virtuálny svet napadne ďalší vírus alebo zlyhá hardvér.

Uchovajte si svoje krásne momenty v hmotnej podobe a nechajte si fotografie vyrobiť u profesionálov - KODAK EXPRESS Digital Solutions.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Rozmer 9x13 cm, odber na predajni
  • Variant 2: Rozmer 9x13 cm, doprava v cene
  • Variant 3: Rozmer 10x15 cm, odber na predajni
  • Variant 4: Rozmer 10x15 cm, doprava v cene

Vyberte si rozmer a nechajte si fotky poslať priamo k vám domov alebo si ich vyzdvihnite na predajni KODAK EXPRESS.

Váš kupón zahŕňa:

  • 50ks fotografií (rozmer 9x13 cm alebo 10x15 cm podľa zvoleného variantu)

Pozrite si zoznam predajní KODAK EXPRESS.

Kodak Express je najväčšia sieť fotoslužieb, ponúkajúca svoje služby v 41 krajinách a viac ako 26 000 obchodoch po celom svete. Predaj produktov a služieb sa zameriava na najvyššiu kvalitu, ústretovosť k zákazníkom a rýchlosť.

Typický je široký sortiment služieb od spracovania klasickej čiernobielej a farebnej fotografie až po digitálnu fotografiu, nové technológie a doplnkové produkty a služby ako napríklad fotografovanie na preukazy, personalizované darčekové predmety a mnoho iných.

Firma Eastman Kodak známa pod menom Kodak, je americká nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa zobrazovaním, a fotografickými zariadeniami, materiálmi a službami, pre profesionálnu aj amatérsku fotografiu, kinematografiu, medicínsku fotografiu a busines riešenia. Bola založená Georgeom Eastmanom v roku 1888.

V súčasnosti sa spoločnosť úspešne reštrukturalizovala a okrem svojich tradičných aktivít sa zameriava na nové technológie a riešenia pre budúcnosť.

Využite tiež perfektnú zľavu na Profesionálne fotografie KODAK 20×30 cm

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály