Doručenie okamžite. Neplatíte žiadne poštovné. Vaša najrýchlejšia cesta k úspechu je tu. Začnite ešte dnes!

Raketová MATEMATIKA + FYZIKA + CHÉMIA

Toto je váš najlepší pomocník, s ktorým ľahko zvládnete každý problém a hravo prejdete všetkými skúškami a pohovormi.

Od základnej školy až po maturitu. Všetky znalosti, vzorce a poučky na dosah ruky. Absolútny unikát. Nadupané moduly do mobilu aj tabletu. Pracuje na každom zariadení, čo prehrá štandardné fotografie a videá.

3 obsiahle produkty v 1 balíku vás šikovne pripravia na čokoľvek z matematiky, fyziky a chémie. Vedomosti ihneď. Okamžitá pomoc pri skúškach, písomkách a pohovoroch. Ideálne pre deti, študentov aj rodičov!

Všetko jednou ranou! Dokonalý prehľad. Rýchle vyhľadávanie. Sled rýchlo prístupných panelov s kľúčovými poučkami a vzorcami.

Postarali sme sa vám o skvelý, prehľadný a rýchly nástroj, ktorý stavia potrebné znalosti zábavne a kozmickou rýchlosťou do každej hlavy. Bavte sa, učte sa, využite zaujímavo každú voľnú chvíľku.

Nielen to! V prípade potreby poslúži ako okamžitá nápoveda. Vedomosti "na dosah ruky". Nič vás nikdy neohrozí. Nič vás nikdy nezaskočí. Skrátka ... Máte to vo vrecku!

Celá MATEMATIKA

Číselné obory, Percentá, Pomer a úmera, Množiny, Mocniny, Odmocniny, Algebraické výrazy, Rovnice a nerovnice, Uhly, Trojuholníky, Štvoruholníky, Kruh a kružnica, Obvody a obsahy, Povrchy a objemy telies, Kužeľosečky, Funkcie, Goniometria, Geometrická zobrazenie v rovine, Priamka v analytickej geometrii, Rovina v analytickej geometrii, Vektorová algebra, Postupnosti a rady, Základy infinitezimálního počtu, Komplexné čísla, Kombinatorika, Pravdepodobnosť a štatistika ... a ešte viac!

Celá FYZIKA

Atómy a molekuly, Pohyb, Sila, Jednoduché stroje, Práca a energia, Teplo, Kvapalina, Plyn, Magnetizmus, Elektrostatika, Elektromagnetizmus, Elektrina, Striedavý prúd, Optika, Základy astronómie ... a ešte viac!

Celá CHÉMIA

Makroštruktúry chemických látok, Mikroštruktúra a chemická väzba, Chemická reakcia, Stavba chemických zlúčenín, Oxidácia, redukcie a elektrochémie, Chemické zmesi, kyseliny, zásady a soli, Rádioaktivita, Periodická tabuľka prvkov, Chemické vzorce a názvoslovie, Analytická chémia, Organická chémia, bielkoviny a nukleové kyseliny, Chemická anorganická výroba, Chemická organická výroba, Chémia a život ... a ešte oveľa viac!

Určené pre všetky mobily, tablety, prehrávače a čítačky schopné prehrávať zábery vo formáte jpg a videá vo formáte mp4.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály