Kde všade je elektrosmog?

Každý druh elektriny vyrába elektrické, magnetické a elektromagnetické polia. Kvôli tomu nájdeme elektrosmog v domácnosti, v kancelárii, na pracoviskách, v aute, pri vedení vysokého napätia a tak ďalej

Prečo to môže byť škodlivé?

Nakoľko aj v tele prebiehajú rôzne zložité bioreakcie, ktoré sú riadené veľmi jemnými elektrickými impulzmi, tak môže nastať interferencia s okolitým elektromagnetickým žiarením (elektrosmogom) a vývoj bunky alebo iné bioreakcie môžu byť chybne vykonané.

Bunková komunikácia v tele môže byť narušená. Ich práca je tak sťažená. Toxické látky sa ťažšie odbúrajú z tela. Baktérie, vírusy, huby sa ľahšie rozmnožujú v tele.

Elektrosmog vytvára kyslé prostredie v tele, čo nieje žiadúce.

Elektrosmog v spálni môže narušiť spánok aj migrénu.

Riešenie:  prišli sme s riešením po rokoch výskumu tejto problematiky RADISAFEOCELLPHONE EMF HARMONIZER.
RadiSafe je malý kruhový čip vyrobený  jedinečnej kombinácii minerálov, ktoré môžu absorbovať a
neutralizovať elektromagnetické vlny. (Tiež nazývaný mobilne telefónne žiarenie) a teplo vyžarované mobilnými telefónmi po pripojení  do vášho mobilného telefónu.

Výhody RadiSafe.

Ak používate RadiSafe na vašom mobilnom telefóne (alebo iné zariadenie vytvárajúce EMF) výrazne  redukuje teplo generované  elektromagnetických polí (EMF). Vedecké štúdie ukázali, že RadiSafe zníži  EMF až 99,5% a zníži teplotu až o 80%.
Čo je vôbec najviac efektívny produkt svojho druhu v súčasnej dobe na trhu. Pri montáži na mobilný telefón RadiSafe (EMF  Harmonizácia Chip) neutralizuje škodlivé EMF žiarenie, z mobilných telefónov a redukuje teplo produkované mobilným telefónov až o 80% bez toho, aby akokoľvek ovplyvňuje fungovanie mobilného telefónu. Je testovaná a preukázaná. RadiSafe môžu byť použité k harmonizácii EMF vyžarované z iných elektronických prístrojov, ako sú Tv, laptop a stolové počítače, monitory,  bezdrôtové telefóny, mikrovlnné rúry, chladničky, sušič vlasov a pod.
Je tu zjavné aj značné zníženie tepla pri tom ako je Radisafe  prilepené na oblasti tepelných zdrojov týchto zariadení.
RadiSafe môžu byť tiež použité k ochrane používateľa od EMF vytvárajúce  od iných elektronických zariadení, ako sú bezdrôtové telefóny, notebooky a PC. mikrovlny. chladničky a televízory.
RadiSafe neznižuje príjem mobilného signálu.

Radisafe je patentovaný, my Vám ponúkame ORIGINÁL, nedajte sa nalákať na lacnejšie nefunkčné napodobneniny.

Rozmery - Kruhový Priemer: 2,5mm

Váha: 20g

Aj keď nikto nemôže cítiť elektromagnetické žiarenia priamo na našom organizme, ale zníženie tepla pri telefonovaní o 80% použitím RADISAFE čipovej technológie budete cítiť okamžite!!! Zníženie elektromagnetického žiarenia (elektrosmogu) pri telefonovaní o 99%.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály