Chcete si obliecť vlnený sveter, aby ste neprechladli a všade samé letné tričká a naopak, potrebujete plavky a zakopávate o hrubé zimné bundy.

Vaša skriňa je oblečením preplnená až do prasknutia a okrem toho si žije vlastným životom. Veci sa v nej strácajú a vy už dávno nemáte prehľad, kde čo je.

Na scénu prichádzajú vákuové vrecia, ktoré vyriešia všetky vaše problémy so šatstvom a skrotia vašu skriňu.

Vyberte si jeden z variantov:

  • 4x vákuové vrecia 80cm x 60 cm
  • 4x vákuové vrecia 80cm x 60cm + 2x 100cm x 70cm
  • 4x vákuové vrecia 80cm x 60cm + 2x 100cm x 70cm + 1x 110cm x 80cm
  • 5x vákuové vrecia 80cm x 60cm + 3x 100cm x 70cm + 1x 110cm x 80cm

Revolučný spôsob v uskladnenia bielizne. Vákuové vrecia vašu bielizeň skvele chráni pred externými vplyvmi (vlhko, pach, špina a pod). Vďaka vákuovým vreciam ušetríte neuveriteľného miesta nielen vo vašom šatníku.

Vákuové vrecia šetria miesto vo vašom šatníku, navyše vďaka hermeticky uzatvárateľnému systému chráni vašu bielizeň pred externými vplyvmi. Vrecia možno skladovať prakticky kdekoľvek. Sú opakovane použiteľné.

Oblečenie, ktoré práve nenosíte a napriek tomu sa s ním nechcete rozlúčiť samozrejme patrí do skríň. Sezónne textílie však zaberajú oveľa viac miesta, než by sme si predstavovali (zimné bundy, deky, kabáty a pod).

Vďaka vákuovým vreciam môžete tak jednoducho vaše oblečenie uskladniť bez toho aby vám zaberalo toľko miesta. Vákuové vrecia dokážu ušetriť až neuveriteľných 75% miesta vo vašom šatníku.

Vákuové vrecia sú opakovane použiteľné, vhodné nielen na cestovanie, ale aj na sťahovanie. Nebudete veriť koľko miesta ušetríte s použitím vákuových vriec.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály