S dlaždičmi len tak niečo nepohne, keď ide navyše o majstra dlaždíc, môžete sa na neho na betón spoľahnúť. Vytvorte si betónový chodník s minimálnymi nákladmi. S formou Majster Dlaždič to nebolo nikdy jednoduchšie.

Vyskúšajte novinku - Majster dlaždič, potrebnú k výstavbe záhradného chodníka či podlahy pergoly.

Ide o formu zo špeciálnej umelej hmoty, ktorá má rozmery 40 x 40 cm, výška je 4 cm. Formu jednoducho umiestnite a potom už ju len vylievate betónom.

Oceníte ju všade, kde nie je dokonale rovná plocha a kde sú nutné oblé nepravidelné tvary. Nepravidelné tvary sú z hľadiska dizajnu pre záhradu ďaleko zaujímavejšie ako ostré hrany.

Ako to funguje?

Miesto, kde chodník chystáte postaviť, vysypete štrkom, vyrovnajte a zhutníte. Na štrk potom položíte formu, ktorú vylejete betónom (betón musí mať hustejšiu konzistenciu). Betón zhutníme a povrch uhladíme. Po chvíli môžete formu zdvihnúť a položiť ju tesne vedľa, kde postup zopakujete.

Na tejto práci nie je nič zložité, takže pokládku zvládne každý a navyše bez pomoci špeciálneho náradia a znalostí.

Špeciálny plast sa k betónu neprichytáva, a tak ho nie je nutné akokoľvek "vymazávať ". Každopádne až budete s prácou hotoví, plast opláchnite vodou.

Škáry chodníka vysypte pieskom alebo štrkom. Ak bude podložia pracovať, nikdy nedôjde k prasknutiu chodníka, pretože škáry tieto pohyby vstrebajú.

Materiál vám navyše umožní jednotlivé kamene vybrať a vypodložiť, ak si to bude situácia žiadať. Škáry tiež môžete nechať zarásť trávou, čím dôjde opticky k zjemneniu.

Ak budete chcieť, aby chodník vydržal veľkú záťaž - napr. pred garážou, je dobré buď urobiť dostatočnú vrstvu podkladového štrku a dôkladne ju zhutniť, alebo ešte lepšie - urobiť pod dlažbu podkladový betón, ktorý bude vystužený oceľovou armatúrou.

Rovnaký postup práce uplatnite napr. pod terasu, kam budete chcieť aplikovať formu "rímska dlažba".

Vďaka tomu, že si betón miešate sami, si môžete určiť farebnosť presne podľa svojich predstáv. Čo tak skúsiť farebnú mozaiku?

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály