Výhody použitia FoggyStop

- Zabraňuje vytvoreniu námrazy a odstraňuje prácne škrabanie námrazy na skle
- Zabraňuje zahmlievaniu skiel
- Možno ľahko pripevniť kdekoľvek v aute pomocou suchého zipsu
- Je opatrený orientačným kolorimetrickým indikátorom vlhkosti
- Výrobok vydrží pracovať najmenej 3 roky
- Pohlcuje pachy najmä vznikajúce fajčením alebo prevozom psov
- Znižuje riziko korózie zvarov karosérie, najmä podlahy
- Súčasťou je tiež kolorimetrický vlhkomer, ktorý mení farbu v závislosti na vlhkosti vzduchu


Špecifikácie a technické informácie

K zahmleniu a zamŕzaniu vnútornej strany skla v automobile dochádza v dôsledku zrazenie - kondenzácie vodných pár obsiahnutých vo vzduchu na studenom povrchu skla . Čím nižšia je teplota a čím vyšší je obsah vodných pár , tým vyššie je riziko vzniku tzv rosného bodu na skle automobilu. Mnohí vodiči poznajú zo skúsenosti , že stačí vlhké oblečenie osádky , trochu snehu na oblečenie a niekedy dokonca len dýchanie osádky na to aby sa okná zahmlila a v zime po odstavení automobilu zamrazila nánosom námrazy.

Škrabanie srieňa je potom neúčinné z dvoch dôvodov :

1. Kým nie je kúrenie úplne zahriate , okno sa stále zmrazujú a znemožňuje bezpečnú jazdu , alebo jazdu vôbec .
2. Oškrabanú inovať na palubnej doske roztopí a znovu potom vytvára vlhký vzduch v automobile , takže ďalší deň sa za podobných poveternostných podmienok opakuje.

FoggyStop je zariadenie , ktoré zabraňuje zahmlievaniu a zamŕzaniu skiel auta úpravou vlhkosti vzduchu pod rosný bod. Súčasťou je tiež kolorimetrický vlhkomer, ktorý mení farby v závislosti na vlhkosti vzduchu v automobile . Úpravu vlhkosti vzduchu vykonáva pomocou špeciálnej látky s povrchom 90m2 / g , takže celkový povrch je viac ako 1 milión m2 . Pomocou tohto povrchu a prúdenie medzi tvarovaným obsahom a kryštály dochádza k adsorpcia vlhkosti a tiež pachov v automobile . Absorbovaná vlhkosť zostáva vnútri a neodparuje sa. Obsah možno jednoducho regenerovať ( zbaviť vlhkosti ) v mikrovlnnej alebo elektrickej rúre a znova použiť.


Absorpčný materiál je úplne inertný tzn . že sa z neho neuvoľňujú žiadne látky, naopak mnoho nebezpečných látok pohlcuje. Z toho dôvodu odporúčame každé 3 roky výrobok nahradiť novým Absorbčná látka bola testovaná skúšobňami. Nemá žiadne negatívne účinky na ľudský organizmus , je vyrobená zo zlúčenín , ktoré sa bežne vyskytujú v prírode, len sú upravené špeciálnym technologickým postupom na zabezpečenie dokonalých hygroskopických vlastností.

Certifikát

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály