Každé druhé úmrtie na Slovensku je spôsobené srdcovocievnými ochoreniami. To je fakt. Faktom je aj to, že včasnou diagnostikou sa dá mnohým problémom predchádzať. Nenechajte prekvapiť rodinu srdcovo príhodou v relatívne v mladom veku, prekvapte radšej vy, svojím osvieteným postojom.

Nechajte sa vyšetriť moderným neinvazívnym prístrojom. Toto jednoduché meranie poskytuje presné informácie o stave všetkých tepien, vďaka čomu viete následne predchádzať infarktu a mozgovej príhode.

Prístroj dokáže vyšetriť funkciu malých tepien, ktorých celková plocha je najväčším orgánom nášho tela. Ďalej tlakové pomery v hlavnej tepne (aorte) v tesnej blízkosti srdca a takto stanoviť bezprostrednú záťaž srdca. A na koniec pružnosť hlavnej tepny a takto na základe priemerných hodnôt stredoeurópskej populácie dokáže vypočítať tzv. arteriálny vek jednotlivca. Toto vyšetrenie sa odporúča každému vo veku nad 20 rokov.

Zvláštnosťou a najväčšou výhodou tejto metodiky je skutočnosť, že to dokáže už v bezpríznakovom štádiu, keď je ešte na včasnú liečbu.

Investujte do zdravia. Tých pár eur a desiatok minút, aj s cestou, vám za to jednoznačne stojí!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály