Na Slovensku zomrie ročne 35 tisíc ľudí na srdcovo-cievne ochorenia. Meranie Arteriografom pomôže predísť úmrtiam a ochoreniam z infarktu a mozgovej príhode.

Boj so srdcovo cievnymi ochoreniami spočíva najmä v ich predchádzaní, keď je ešte možnosť začať včasnú a účinnú liečbu. V začiatočnom štádiu sú tieto choroby bezpríznakové, preto sú mimoriadne nebezpečné.

Moderné neinvazívne vyšetrenie ciev Arteriografom Tensio Clinic nám dáva možnosť, akú sme doteraz nepoznali. Odhalí ochorenia dávno predtým, ako sa objavia prvé ťažkosti alebo príznaky.

Meranie sa uskutočňuje na ramennej tepne a počítač pripojený k prístroju zhromažďuje údaje o tuhosti a poddajnosti ciev a súčasne informuje o rýchlosti šírenia pulzovej vlny v aorte.

Vyšetrenie týchto funkcií ciev má podporu aj v odporúčaniach európskej hypertenziologickej a kardiologickej spoločnosti.

Využite jedinečnú možnosť, objednajte sa na bezbolestné vyšetrenie ciev pomocou prístroja Arteriograf a vyhnite sa tak chorobám, ktoré o sebe nedali ešte nič tušiť.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály