Nemusíte byť úžasní, aby ste začali. Ale musíte začať, aby ste boli úžasní. Naberte odvahu a začnite konečne riešiť svoju postavu a nehovoríme iba o slovách a ponosoch. Začnite aktívne cvičiť a žiť s Fit klubom!

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: 1 vstup na vibračnú plošinu v trvaní 10 min. alebo rollen v trvaní 30 min.
  • Variant 2: 1 vstup na body space v trvaní 30 min.
  • Variant 3: neobmedzená neprenosná mesačná permanentka pre 1 osobu na vibračnú plošinu, rollen a body space

Vibračná plošina

Je ideálnym pomocníkom pre formovanie postavy. Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, využíva reflex ako prirodzenú reakciu tela na narušenie rovnováhy za účelom zvýšenia stimulácie svalových vlákien. Je konštruovaný na základe teórie vyrovnaného pohybu do strán a akumulácie kmitania – tukové partie sú vystavené cvičeniu, ktoré núti telo spotrebovávať kalórie, čo vedie k rýchlemu odstraňovaniu nadbytočných tukov.

Viac o tomto cvičení nájdete TU. 

Rollen Lux

Rollen je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií.

Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla – podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K zmenšeniu objemu masírovanej partie dochádza príjemne, bez námahy a zaťažovania organizmu.

Viac o tomto cvičení nájdete TU.

Body space

Body Space je novinkou v boji proti celulitíde a prebytočným kilogramom. Ide o kombináciu podtlaku a pohybu na bežeckom páse. Tento spôsob cvičenia je najefektívnejší pre spaľovanie tuku, odstránenie celulitídy, formovanie postavy a zlepšenie kondície.

Prináša optimálne výsledky s priemernou investíciou času, energie, a to bez ohrozenia vašich kĺbov. Po cvičení sa koža stáva pevnejšou a pružnejšou. Prístroj je určený pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých zákazníkov.

Viac o tomto cvičení nájdete TU.

Spolu so vstupom môžete využiť všetky ostatné stroje a zariadenia v prevádzke neobmedzene ZADARMO. Fit klub vám ponúka napr. bežiaci pás, bicykel, orbitrek, fit lopty, trampolínu, tanec pred veľkoplošnou TV...

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály