Slnečné jarné dni, vôňa rozkvitajúcich stromov a prebúdzajúci sa život všade naokolo motivujú k tomu, rozhýbať energiu a dodať silu aj našim telám.

Pilates je jeden z najúčinnejších a najkomplexnejších cvičebných programov, zameraný na vytvarovanie a spevnenie partií strednej časti tela, ale aj na natiahnutie a posilnenie iných svalových skupín tela. Vaše svaly nebudú rásť do šírky, naopak nadobudnú dlhý, štíhly tvar. Keďže ide o pohybovú metódu, kde je úzke prepojenie tela a mysle, rozvíja sa pri nej schopnosť uvedomenia si telesného pohybu, čo má za následok kvalitnejšie precítenie práce jednotlivých svalov. Veľký dôraz sa tiež kladie na správne dýchanie.

Pilatesovu metódu môžu cvičiť ľudia všetkých vekových kategórii, od detí až po seniorov, fyzicky aktívni, ale aj úplní začiatočníci, muži, ženy. Je vhodná aj pre tehotné ženy a mamičky po pôrode, ľudí s nadváhou, či s chronickými bolesťami chrbtice. Odporúča sa aj ako pokračovanie rehabilitačnej liečby a využívať ju môžu aj ľudia s rôznymi problémami svalových disbalancií, či jednostranným zaťažením svalových skupín.

Využite možnosť zacvičiť si počas jarnej sezóny s 50% zľavou. Vybrať si môžete z 5 ponúkaných hodín, ich rozvrh nájdete tu.

Cvičíme v malých skupinkách cca 5 ľudí, čím je zaručený osobný prístup lektorky a dostatočný priestor venovať sa každému.

V akciovej cene 2,50€ dostanete: 60 minút intenzívneho, na mieru šitého cvičenia, vrátane strečingu a záverečnej relaxácie, občerstvenie (voda, čaj), poradenstvo od lektorky a nadovšetko dobrý pocit zo seba.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály