Gánite na zaprášený bicykel, ktorý stojí v kúte, lebo už dávno na ňom nestačíte svojim deťom? Fučíte na rodinnej turistike už pri prvom miernom stúpaní? Plážový volejbal na kilometre obchádzate, nikdy nedoplávate až k bojkám a z bazéna sa vyplazíte po kachličkách. Toto leto bude INÉ! Pripraví vás naň Base Gym.

Vašu kondíciu len tak niečo neprekvapí! Vychutnajte si konečne čas, o ktorom ste snívali celý rok. Zdravý a v kondícii s prehľadom a úsmevom zvládnete všetky tie milé nástrahy prázdnin a ak poriadne zamakáte, budete zháňať aj o číslo menšie plavky.

Váš kupón zahŕňa:

  • 16 vstupov na cvičenie, t. j. tréningových jednotiek pod dohľadom certifikovaného trénera (60–70 min.), tréning vychádza z CrossFitových základov, skupinový tréning
  • vstupný a výstupný kondičný test
  • iontový nápoj na každý tréning
  • zasvätenie do správneho stravovania

Tréning je určený pre mužov aj ženy, začiatočníkov aj pokročilých. Po vzájomnej dohode s trénerom na základe vašej kondície a potrieb budete zaradení do tréningových skupín a rozvrhu cvičenia.

Buďte moderný, prestaňte konečne chudnúť a namiesto toho si vybudujte zdravý životný štýl. Kila pôjdu potom samé dolu! Zrazu zistíte, že sa cítite oveľa lepšie, máte viac energie a chuti do života a nebudete sa môcť prestať čudovať, aké bolo jednoduché nakoniec schudnúť.

Program „Skoncujte s faldíkmi“ je prakticko-vzdelávací intenzívny kurz, určený pre ľudí, ktorí majú chuť urobiť niečo so svojou kondíciou, cítiť sa fit a zhodiť všetky nadbytočné kilá. V priebehu 8 týždňov vás naučia ako správne a efektívne cvičiť, ako sa stravovať tak, aby ste sa cítili zdraví a fit a mali dostatok energie počas celého dňa. Program a tréningy vychádzajú z filozofie CrossFit


Prečo CrossFit?

Je to nový silový a kondičný program vyvinutý pre každého tak, aby mu pomáhal získať všeobecnú kondíciu, na základe ktorej je následne schopný lepšie čeliť akejkoľvek výzve, ktorá ho v živote stretne. Kombinuje prvky vzpierania, gymnastické cvičenia a tzv. „kardio" pri vysokej intenzite v relatívne krátkom čase.

Dôležité je, že človek nepotrebuje k tréningu žiadne stroje, pretože sa sám vďaka CrossFit-u strojom stáva. Neoddeliteľnou súčasťou CrossFit-u je aj zdravá životospráva – základom stravy je málo karbohydrátov, veľa zeleniny, mäsa, zdravých tukov a ovocia. Rovnako je dôležitá komunita ľudí idúca rovnakou životnou cestou zdravého životného štýlu, ktorá znamená spoločnú motiváciu.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály