Neváľajte šunky po gauči, neprelievajte pneumatiky zo strany na stranu. Pozbierajte radšej pevnú vôľu, odhoďte predsudky a zažite čo je to byť so sebou spokojný. Po každom tréningu sa tak totiž budete cítiť.

V spolupráci s Bratislavskou boxerňou vám prinášame špecializované tréningy nie len thajského boxu, ktoré sú určené nielen pre mužov, ale aj pre ženy každého veku. Vyberte si z variantov taký, ktorý vám najviac vyhovuje:

 • 1. Špecializovaný mužský tréning
 • 2. Špecializovaný ženský tréning
 • 3. Špeciálny zmiešaný dopoludňajší tréning s individuálnym prístupom

1. Špecializovaný mužský tréning

Tréningu sa zameriava na precízne zvládnutie techník thajského boxu a samotného klasického boxu. Tréning prebieha vo väčšej skupine formou drilu a je jedným z najnáročnejších. Náplň tréningu sú nácviky techník v dvojici s boxovacím mechom i sparing, doplnené posilňovaním a zvyšovaním kondičnej vytrvalosti. Vhodné pre tých, ktorí sa chcú venovať bojovému športu.

Kompletný popis nájdete tu:

Tento typ tréningu sa v prvom rade zameriava na precízne zvládnutie techník thajského boxu a samotného klasického boxu. Tréning prebieha vo väčšej skupine a dá sa povedať, že je jedným z najnáročnejších tréningom kde sú trénujúci vedení tak trochu vojenským spôsobom tréningu. V jednoduchosti, to znamená opakovanie (drilovanie) techník až k jej dokonalosti.

Samotný tréning pozostáva z reálneho cvičenie techník vo dvojici s boxerskými mechmi a pre pokročilých aj sparing. Všetko je samozrejme doplnené posilňovaním vlastným telom i s náradím, ďalej zvyšovaním kondičnej vytrvalosti rôznymi nami overovanými cvikmi. Tento druh tréningu obľubujú mladší muži, ale nájdu sa samozrejme medzi nami aj staršie ročníky a výnimkou nie sú dokonca ani ženy. Skrátka tento tréning odporúčame hlavne tým ľuďom, ktorí sa chcú v prvom rade venovať bojovému športu a neprekáža im vážnejší prístup ku tréningu podľa osnovy.

Samozrejme berieme Vás ako úplných začiatočníkov a preto dbáme na postupné zoznámenie sa s tréningom, jeho náročnosťou, čo znamená, že sa zatiaľ nenašiel ešte nikto, kto by tréning nezvládol (trénuješ podľa vlastných možností a ak nebudeš niečo stíhať technicky, silovo alebo kondične, pôjdeš skrátka, ako budeš vládať a môcť.) Určite nebudeš počuť niečo také, že ty nie si na to, alebo toto nieje tréning pre teba. Postupne sa dá zvládnuť všetko je to len na tebe. Kde je vôla je aj cesta.

Dátumy a časy tréningov: 

 • 08.04.2014 - zápis (povinný) a prvý tréning
 • 09.04.2014
 • 11.04.2014
 • 15.04.2014
 • 16.04.2014
 • 18.04.2014

Časy: 16:30 hod. (pondelky a piatky), 18:00 hod. (stredy).

2. Špecializovaný ženský tréning

Určený pre ženy a vedený trénerkou Ingrid, ktorá dosahuje skvelé výsledky, čo sa týka nielen spokojnosti spojené s formovaním postavy, odreagovaním, ale hlavne navodením tej správnej atmosféry. Tréning je jednako zameraný na perfektné zvládnutie techniky a jednako na formovanie postavy, redukciu váhy i na dobrý pocit z cvičenia.

Kompletný popis nájdete tu:

Už v názve je každému jasné o akú skupinu sa jedná. A to nielen preto, že to je čisto ženský kolektív, ale aj preto lebo je vedený trénerkou Ingrid, ktorá dokonale rozumie ženskej duši a potrebám. Dosahuje skvelých výsledkov, čo sa týka nielen spokojnosti spojené s formovaním postavy, odreagovaním, ale hlavne navodením tej správnej atmosféry pre ženský tréning.

Jedná sa skutočne o tréning prispôsobený ženám, čo neznamená že by snáď bol ľahší ako v ostatných skupinách alebo by sa na ňom zabúdalo na perfektnú zvládnutú techniku. Skrátka charakter ženského tréningu je postavený tak, aby sa čo najúčinnejšie pracovalo na formovaní postavy, redukcii váhy a v neposlednom rade na dobrom pocite viac než dobrého športového vyžitia.

Tréning pozostáva tak ako v ostatných typoch tréningov, z nácvikov techník, posilňovanie z vlastným telom, náradím, ale aj kruhový tréning - s jediným rozdielom, že je všetko šité na mieru pre ženy. Tréning je naozaj určený všetkým ženám bez rozdielu aj ženám bez skúseností s cvičením, ale i naopak aj z vysokým návykom na cvičenie. Tak isto pre ženy všetkých telesných stavieb (niekto chce schudnúť, niekto formovať postavu, niekto chce zlepšiť svoju kondičnú, silovú zdatnosť a niekoho to proste len baví a hľadá odreagovanie, poprípade doplnok svojho vlastného tréningového programu i zamerania).

Na záver je to tréning pozostávajúci z troch výkonnostných skupín (čo samozrejme zahŕňa rôzne výkonnostné nároky na techniku, alebo silovú či kondičnú zdatnosť)

Dátumy a časy tréningov: 

 • 07.04.2014 - zápis (povinný) a prvý tréning
 • 08.04.2014
 • 11.04.2014
 • 14.04.2014
 • 15.04.2014
 • 18.04.2014

Čas: 18:00 hod. (pondelok, utorok a piatok).

3. Špeciálny zmiešaný dopoludňajší tréning s individuálnym prístupom

Tréning v dopoludňajších časoch sa skladá z úplne všetkého, čo sa tam trénuje a využíva (thajský box, klasický box, posilňovňa, kruhové tréningy, zdokonalovanie techník, formovanie postavy, redukcia váhy atď.) Tréning navštevujú ako profesionálni bojovníci tak aj ženy, ktorým vyhovujú dopoludňajšie časy a zmiešaný kolektív. Ľudia často využívajú tento typ tréningu na odbúravanie stresu a odreagovanie sa.

Kompletný popis nájdete tu:

Tréning v dopoludňajších časoch patrí určite k najrozmanitejším a hneď z niekoľkých dôvodov. Za prvé sa skladá z úplne všetkého, čo sa u nás trénuje a využíva (thajský box, klasický box, posilovňa, kruhové tréningy, zdokonalovanie techník,formovanie postavy, redukcia váhy atď.) Kolektív členov je najpestrejší od ľudí ktorí vidia v tomto tréningu skôr spôsob cvičenia ako bojový šport (bezkontaktný tréning).

Môžete tu stretnúť nielen závodníkov, ktorí občas zavítajú na tieto tréningy a sú nápomocní pri zvyšovaní úrovne tohto typu tréningu, ale aj ženy ktorým vyhovujú buď dopoludňajšie termíny, alebo zmiešaný kolektív. Ďalej je to aj striedanie trénerov, ktorí vedú tréning a neustále meniacim sa programom tréningu podľa potreby a nakoniec dopoludňajšie tréningy poskytujú najviac časových možností od skorých ranných hodín až po obed. Pre lepšiu predstavu, samozrejme pokiaľ sa rozhodnete pre tento typ tréningu sú vám k dispozícií rôzne časy, ktoré si môžete ľubovolne zostavovať podľa toho ako vám to vyhovuje.

Ako sme na začiatku spomenuli je to tréning, na ktorom sa stretávajú naozaj ľudia rôznych výkonnostných, ale i profesných úrovní. Samozrejme je presne vedený a určený, ale každý trénuje podľa vlastných možností pri čom sa kladie dôraz na jednotlivca s individuálnym prístupom.

Príklad: streda je vyhradená pre posilňovanie nielen vlastným telom ale aj s náradím tzv. kruhovým tréningom – novodobý crossfit. A toto je tréning v prvom rade chápaný hlavne ako forma cvičenia.

Dátumy a časy tréningov: 

 • 07.04.2014 - zápis (povinný) a prvý tréning
 • 09.04.2014
 • 11.04.2014
 • 14.04.2014
 • 16.04.2014
 • 18.04.2014

Možnosť výberu z časov (pondelok, streda a piatok): 07:00 hod., 09:00 hod. Možnosť tréningov aj o 10:00 hod. v utorky a štvrtky po dohode s trénerom pri prvom zápise.

Bratislavská boxerňa vznikla približne pred 4 rokmi ako komorná nekomerčná tréningová platforma, zameraná na K1 a Thajský box. Neskôr ako sa rady záujemcov začali zväčšovať a prichádzali nový, rozhodli sa Bratislavskú boxerňu otvoriť pre každého, kto zvládol prvé kolo predsudkov. Dnes je Bratislavská boxerňa úspešný projekt, ktorý ponúka komplexné tréningy pre mužov aj ženy každého veku.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály