Cesta domov v nočných hodinách môže byť plná napätia a strachu z nepredvídateľného nebezpečenstva, alebo naopak príjemná prechádzka na záver večera. Aby ste si vykračovali odvážne a sebavedomo a vaša cesta domov bola príjemná, osvojte si niektoré z bojových umení. 

Klub Kobudo Kai vám ponúka 8 alebo 24 (+ 2 zadarmo) tréningov Karate alebo Kobudo pod vedením skúsených trénerov! Naučte sa brániť s tradičnými okinawskými zbraňami, ale aj bez nich! Vyučujú boj so zbraňami ako Bo (185 cm palica), Hanbo (90 cm palica), Tonkuwa, Nunchaku, ale aj boj prázdnymi rukami, hody, páky i boj na zemi.

Zvýšte si aj svoju kondíciu, obratnosť a naučíte sa lepšie koordinovať svoje telo! A hlavne získate sebavedomie, veľa skvelých zážitkov a výborných priateľov! Naučíte sa spoznať seba samého, sami zistíte koľko vydržíte, kde máte hranice a ako ich prekonať.

Karate

Karate je bojové umenie bez zbrane z ostrova Okinawa v Japonsku. V dnešnej dobe to nie je len tradičné bojové umenie, ale aj komplexný systém sebaobrany, a zároveň aj prostriedok na udržanie si telesnej a duševnej kondície.

Klub Kobudo Kai od roku 2004 cvičí Okinawa Goju Ryu Karate do podľa osnov svetovo uznávanej organizácie International Okinawa Goju-Ryu Karate-Do Federation (IOGKF), ktorej je oficiálnym členom a certifikovaným predstaviteľom na Slovensku.

Kobudo

Kobudo v preklade znamená „staré bojové umenie“ a jeho pôvod nájdeme na súostroví RyuKyu. V Kobudo sa na sebeobranu používajú tradičné, ale aj improvizované zbrane.

V klube Kobudo Kai sa jednak cvičí moderné Kobukai Kobudo, ktoré je zamerané na praktickú sebaobranu s prvkami z Ju Jutsu. Tento štýl boja so zbraňami využívajú bezpečnostné zložky v Rakúsku a Nemecku a náš klub na Slovensku zastrešuje organizáciu International Kobudo Federation.

Kobudo Kai na Slovensku zastupuje aj celosvetovú organizáciu World O-Shu Federation, ktorú založil Hanshi Kenyu Chinen. Dnes je WOF zastúpená v 26tich krajinách po celom svete a má takmer 20 000 členov.

Klub Kobudo Kai

Kobudo Kai je klub bojových umení Kobudo a Karate, ktorý funguje od roku 2003 pod vedením skúsených inštruktorov, ktorí pravidelne spolupracujú a trénujú so svetovo uznávanými majstrami a inštruktormi Karate a Kobudo, ako napríklad Shihan Morio Higaonna (10. Dan IOGKF), Hanshi Kenyu Chinen (9. Dan Karate, 9. Dan Kobudo), Hanshi Patrick McCarthy (9. Dan Koryu Uchinadi), Shihan Bakkies Laubscher a mnoho ďalších.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály