Vyskúšali ste ultrazvukovú liposukciu, ale výsledky neboli postačujúce? 

Po ultrazvukovej liposukcii je následným krokom vyplavenie práve rozpustených tukových buniek von z tela. Preto je dôležité po ultrazvukovej liposukcii dodržať pitný režim a vyvinúť fyzickú aktivitu. Naša 90-minútová procedúra vám zabezpečí nielen rozpustenie tukových buniek, ale zaručí aj následné vyplavenie von z tela!

90-minútová procedúra zahŕňa:

  • ultrazvukovú kavitáciu (20 min.) pre rozpustenie tukových buniek,
  • elektrostimuláciu svalov (30 min.) pre vyplavenie rozpusteného tuku do lymfy
  • a lymfodrenáž s infračerveným ohrevom (40 min.) pre vyplavenie rozpusteného tuku von z tela lymfatickým systémom

V salóne Medica Esthetic ponúkame 90-minútovú procedúru ultrazvukovej liposukcie doplnenú o pasívne cvičenie pomocou elektrostimulácie svalov a lymfodrenáž. 

Ultrazvuková liposukcia predstavuje maximálnu náhradu chirurgickej liposukcie. Je bezbolestným ošetrením, pomocou ktorého je výsledok úbytku tukových vankúšikov zaručený. Princípom terapie je pôsobenie ultrazvukových vĺn na príslušnú oblasť, čím dochádza k rozbitiu membrán tukových buniek a následnému vyplaveniu tuku von z tela pomocou lymfatického systému. Aby sme si boli istí, že tukové zásoby, ktoré boli rozpustené ultrazvukovou liposukciou sa skutočne vyplavia von z tela, dopĺňame procedúru o pasívne cvičenie pomocou elektrostimulácie svalov a lymfodrenáž s tepelným ohrevom.

Medica Esthetic salón nájdete na Ulici republiky č. 4 v Žiline. Skúsenosti špecialistov sú založené nielen na dlhodobej práci s rôznymi kozmetickými prístrojmi, ktoré sa radia medzi najúčinnejšie vo svete, ale aj samotným predajom zariadení. V salóne sa venujú estetickej dermatológii na všetkých stupňoch neinvazívneho ošetrenia - cez detoxikačné masáže, anticelulitídove zábaly, ošetrenia prístrojmi E-light, Tripolar, Ultrazvuková kavitácia, Rádiofrekvencia, Lymfodrenáž s infračerveným ohrevom, vďaka ktorým sa bez námahy a bolesti dokážeme zbaviť nadbytočných kilogramov a celulitídy.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály