Vyberte si spôsob, ktorým chcete s kilami zatočiť a ukážte im, kto je pánom vášho tela!

Vyberte si:

  • 1) Kryolipolýza (1 ošetrenie - 45 min.)
  • 2) Permanentka na 1 mesiac na kryolipolýzu (max. 6 x) alebo LipoLaser (max. 12 x)
  • 3) Lipolaser (1 ošetrenie - 30 min.)

Kryolipolýza

Táto najmodernejšia metóda zbavovania tukov, je 100% bezpečná. Výhodou takejto terapie je fakt, že na rozdiel od iných metód neinvazívnej redukcie tuku, ako sú napríklad rádiofrekvencia alebo kavitácia, zasahuje len tukové tkanivá a nijakým spôsobom neovplyvňuje okolité orgány.

Preto je kryolipolýza v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku. Odbúraný tuk sa vyplaví cez lymfatický systém von z tela.

Ako toto mrazivé chudnutie prebieha?

OxiLine využíva najšpičkovejší prístroj ETG50–2, ktorý vás zbaví neželanej slaninky. Pred zákrokom je na kožu aplikovaná špeciálna ochranná membrána, ktorá chráni kožu pred poškodením a optimalizuje hĺbkový profil chladenia podkožného tuku.

Aplikačná koncovka využíva satie a vtiahne kožu s tukovými vankúšikmi do svojej komory tvaru písmena U, kde je tlakom z oboch strán koža pritlačená a chladená. Pretože tuk mrzne pri vyšších teplotách ako koža, dôjde k jeho kryštalizácii.

Pokožka pritom zostane pôsobením len chladná. Po zákroku registrujeme v mieste aplikácie začervenanie kože a tuhý útvar z vtiahnutej kože, ktorý sa však po krátkom čase opäť uvoľní.

Počas ošetrenia môžete pocítiť mierny tlak a chlad, no v zásade ide o bezbolestnú procedúru. Za jeden voucher získate 45 minút kryolipolýzy na časť tela, ktorú si sami vyberiete.

Či to bude bruško, stehná, zadoček, boky, lýtka alebo ramená je už len na vás. Počet kupónov potrebných k ošetreniu (kupón = nasatie v dĺžke 45 min):

Oblasť – Počet kupónov

  • Brucho – 1 až 2
  • Boky –  2
  • Vnútorné stehná – 2
  • Vonkajšie stehná – 2
  • Zadok – 2
  • Lýtka – 2
  • Ramená – 2

Kontraindikácie

Lipolaser 

Riešenie, ktoré premení vašu postavu na dokonalú – revolučná NOVINKA, ktorá je tu teraz exkluzívne pre vás. Za 1 voucher vám ošetria až 10 rôznych oblastí na tele počas 30 minút!

Okamžitý, bezbolestný a trvalý výsledok. Ošetrenie je bezpečné a minimálne zaťažuje organizmus.

Vhodné je pre ženy aj mužov. Objavte aj vy najdokonalejšie formovanie postavy! 

Výsledky sú porovnateľné s liposukciou, ihneď viditeľné a navyše lekársky overené. Vyskúšajte aj vy ošetrenie, ktorému v USA podľahli už tisíce spokojných žien a mužov.

Celý proces prebieha pod rukami odborníkov na krásu a tukové bunky sú z tela vyplavené prirodzeným biologickým procesom, čím telo k odbúraniu tuku využíva vlastné metabolické procesy a štartuje prirodzené chudnutie. Pre trvalý efekt sa odporúča 3 až 5 sedení.

Kontraindikácie

Zoštíhľujúcu mega permanentku môžete využiť počas 1 mesiaca na kryolipolýzu alebo lipolaser, prípadne na ich kombináciu. V salóne vám radi poradia, ktoré ošetrenie je pre vás vhodnejšie.

V rámci mesačnej permanentky, je možné absolvovať maximálne 6 x ošetrenie kryolipolýzu alebo max. 12 x ošetrenie LipoLaser.

OxiLine je štúdio s dlhodobými skúsenosťami a personálom, ktorý vám pomôže zbaviť sa nadváhy, zregenerovať telo aj myseľ a znovu nabrať kondíciu, energiu a sebavedomie do ďalších dní. V príjemnom a čistom prostredí nájdete útočisko a pod odborným dohľadom získate vytúženú postavičku.

Nájdite svoje nové, zdravé štíhle Ja vďaka OxiLine!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály