Pošteklite trochu svoj lymfatický systém a rýchlejšie telo zbavte odpadových látok a toxínov. Prístrojová lymfodrenáž má mnohé blahodarné účinky na váš organizmus, ktoré z vás spravia nového človeka.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Prístrojová lymfodrenáž - 30 min.
  • Variant 2: Permanentka na prístrojovú lymfodrenáž 12 vstupov po 30 min.
  • Variant 3: Permanentka na prístrojovú lymfodrenáž 24 vstupov po 30 min.

Lymfodrenáž je príjemná tlaková masáž, počas ktorej sa za pomoci špeciálnych nohavíc aktivuje lymfatický systém a dochádza k prečisteniu organizmu. Kým vy oddychujete, masírovaním sa stláčajú presné body na tele od chodidiel smerom k pásu, čo napomáha k stimulácii lymfy a vylučovaniu odpadových látok z tela preč.

Prístrojová lymfodrenáž je veľmi účinná pri problémoch s celulitídou alebo kŕčovými žilami. Navyše pôsobí ako relaxačná a antistresová terapia. Vhodná je najmä pre ľudí so sedavým zamestnaním či ľudí pracujúcich v stoji, ľudí trpiacich chronickou žilovou nedostatočnosťou, alebo ľudí po úrazoch a operáciách dolných končatín.

Studio Primadona prináša celkovú zmenu životného štýlu, naučí vás, ako sa správne stravovať, ponúka ľahké, ale veľmi účinné cvičenie, ktoré je efektívnym doplnkom pri zmene životosprávy. Nič nie je stratené.

Studio Primadona vám ponúka aj ďalšie zľavy:

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály