Výsledok ako v rozprávke, ktorý dosiahnete aj bez čarovného prútika. A nemusíte ani dušu zapredať.

Stačí sa rozhodnúť, či si chcete vyformovať postavu do plaviek, zbaviť sa prebytočných oblín a zmierniť celulitídu, alebo chcete urobiť niečo navyše pre svoje zdravie.

Varianty na výber:

1. variant: prístrojová lymfodrenáž v trvaní 55 minút, cena po zľave: 3,90€

2. variant: prístrojová lymfodrenáž - permanentka na 10 vstupov, každý v trvaní 55 minút + BONUS: jedenáste ošetrenie zadarmo (akcia 10+1), cena po zľave: 39€

3. variant: ošetrenie prístrojom NIODÉ VAC III (30 min.) - cena po zľave: 14,90€

4. variant: ošetrenie prístrojom NIODÉ VAC III - permanentka na 6 ošetrení, každý v trvaní 30 min. + BONUS: siedme ošetrenie zdarma zadarmo (akcia 6+1), cena po zľave: 89,40€

S našimi kupónmi na ošetrenie prístrojom NIODÉ VAC III alebo prístrojovú lymfodrenáž si konečne splníte svoje sny o vyformovanej postave a budete o krok k zdravšiemu telu a pocitu.

Vyskúšajte Niodé VAC III a zbavte sa nielen celulitídy, ale aj 5–8 nadbytočných centimetrov v najrizikovejších ženských partiách.

Čo je NIODÉ VAC III. a ako funguje?

NIODÉ VAC III. je masážny prístroj pracujúci na princípe podtlakovej masáže s kontinuálnym alebo frekvenčným módom, ktorý dosahuje vynikajúce výsledky pri odstraňovaní celulitídy, spevnení pokožky a zoštíhlení problematických partií tela a pri formovaní postavy.

NIODÉ VAC III. dokáže mechanicky oddeliť tukové bunky zo zhlukov tak, aby sa ich prirodzený metabolizmus vrátil do normálu a zároveň výrazne spevní podkožné väzivo. Ošetrenie je navyše podporené aj použitím vysoko kvalitnej kozmetiky NIODÉ.

Vhodným ošetrením sa dosiahne detoxikácia organizmu, veľmi pevná, pružná a hladká pokožka a lokálne zvýšenie metabolizmu.

Celulitída, ale aj pocit ťažkých nôh, kŕčové žily, ale aj poobedná únava sú často výsledkom „lenivého“ lymfatického obehu. Lymfodrenáž tento problém jednoducho a účinne vyrieši.

Prístrojová lymfodrenáž prebieha na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov.

Nafukovaním jednotlivých komôr v špeciálnych návlekoch sa v určitých intervaloch vytvára zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu.

Výsledkom je otvorenie lymfatického systému, lymfatických uzlín v celom tele, nielen tam, kde sa vykonáva.

Neváhajte už ani chvíľu a taste zbrane! Pokorte celulitídu a užívajte si pocit „ľahkého kroku“, aký ste dlho nezažili. V Zoštíhľujúcom štúdiu Daniely Ligačovej vedia, ako na to.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály