Vibračná plošina - pomocník pri formovaní postavy. Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov, využíva reflex ako prirodzenú reakciu tela na narušenie rovnováhy za účelom zvýšenia stimulácie svalových vlákien. Tréning na vibračnej plošine je bezpečný, jednoduchý a veľmi efektívny, kde za 10 minút dosiahnete rovnaké výsledky ako pri bežnom cvičení, ktoré trvá 1 hodinu.

Je vhodný pre osoby všetkých telesných výkonností a vekových skupín.

Významný vplyv vibračného cvičenia bol preukázaný aj v oblasti medicíny - pozitívne výsledky zaznamenali pacienti s Parkinsonovou chorobou a inými degeneratívnymi ochoreniami. U žien a starších osôb cvičenie na vibračnej plošine viedlo k významnému spomaleniu priebehu osteoporózy (rednutie kostí) a napomohlo ku spevneniu kostného tkaniva. U mladších stimuluje rastové hormóny.

Priaznivé účinky vibračnej plošiny:

  • zaisťuje rýchlejšie odbúravanie podkožného tuku a znižuje hmotnosť
  • spevňuje pokožku a pomáha pri celulitíde
  • má lymfodrenážny účinok
  • znižuje stres, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje silu a vytrvalosť
  • zvyšuje pružnosť svalov, ohybnosť kĺbov, znižuje bolesti krížov
  • pomáha vylučovať škodlivé látky z tela, rýchlejšie zotavenie po námahe
  • výrazne zvyšuje flexibilitu a rozsah pohybu
  • možnosť použitia pri rehabilitácii a revitalizácii alebo po nehodách a úrazoch, pozitívny účinok pri skleróze multiplex
  • zvýšenie produkcie kolagénu pre hladšiu pleť

Kontraindikácie: akútne ochorenie kĺbov, artrititída, akútne zápaly a infekcie, epilepsia, silný diabetes, žlčníkové kamene, kardiovaskulárne ochorenia, nepravidelný srdcový rytmus, obličkové kamene, prekonaná trombóza alebo možné trombovaskulárne poruchy, degenerácia platničiek, pooperačné rany, prekonané popáleniny, vnútromaternicové teliesko, tehotenstvo, ...

VACU-FIT

Kombinácia podtlaku a bežeckého pásu

Pri fyzickom pohybe slabej intenzity vykonávanom na bežiacom páse je spodná časť tela uzavretá v podtlakovej kabíne. Nepretržitým striedaním silnejšieho a slabšieho podtlaku vzduchu dochádza k zlepšeniu prekrvenia kožného a tukového tkaniva na bruchu, stehnách a zadku. Ťah podtlaku nasáva krv do tukového tkaniva, odkiaľ je tuk dopravovaný k svalovým bunkám, kde sa v pohybe definitívne spáli. Vďaka pôsobeniu podtlaku na spodnú časť tela sa vo VACU-FITE začínajú spaľovať tuky už po 10 minútach cvičenia! Je to oveľa skôr, ako bez pôsobenia podtlaku. V bežnej atmosfére sa tuk začína spaľovať až po 30 minútach cvičenia. 

Pretože pri cvičení vo VACU-FITE sa jedná o pohyb v stoji v podtlaku, dochádza vďaka nemu k rozprúdeniu lymfy, ktorá je zodpovedná za odplavovanie škodlivín vznikajúcich pri prirodzenej látkovej výmene.

Výsledkom je, že sa zbavíme tukov a pokožka nadobudne hladší a pevnejší vzhľad bez celulitídy. 

Cvičenie je možné kombinovať s vibračnou plošinou, posilňovaním.

Kontraindikácie: tehotenstvo, kardiostimulátor, ochorenia srdcovo-cievneho systému, epilepsia, hypertenzia, astma, zápaly, otvorené rany. Ak máte zdravotné problémy, cvičenie vo VACU-FITE konzultujte so svojim lekárom!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály