Vidieť toľko zveri na jednom mieste môžete buď v piatok večer v meste alebo v Tropicariu a ZOO v Budapešti. Táto sa vám však na rozdiel od piatkovej bude veľmi páčiť.Navštívte hlavné mesto Maďarska a vychutnajte si krásy podmorského sveta v Tropicariu – najväčšom stredoeurópskom akváriu.

Množstvo žralokov, aligátorov, exotických vtákov a živočíchov tropického pralesa na vás už netrpezlivo čaká. Nemusíte však cestovať po celom svete, aby ste na vlastné oči videli krásy exotiky. Zažite to doslova pod jednou strechou!

Váš kupón zahŕňa:

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • prehliadka Budapešti so sprievodcom
  • zákonné poistenie v znení z. č. 281/01 Z.z.
  • v cene nie je zahrnuté: komplexné cestovné poistenie a vstupy

Program

Výlet začína v Tropicariu najväčšom morskom akváriu v strednej Európe s objemom až 1,4 milióna litrov slanej vody. Pokračuje prehliadkou centra mesta Budapešť so sprievodcom a zakončený je návštevou jednej z najväčších a najstarších ZOO na svete. Vo večerných hodinách návrat na Slovensko.  

Tropicarium

Výlet sa začne v Tropicariu, ktorý sa skladá z viacerých pavilónov a nachádza sa priamo v nákupnom centre Campona s množstvom obchodov, reštaurácií a kaviarní. Zaujímavosťou je najväčšie morské akvárium v strednej Európe.

Prejdite suchou nohou skrz žraločie akvárium, kde uvidíte plávať 8 dvojmetrových nebezpečných žralokov a niekoľko stoviek malých farebných rybičiek spolunažívajú v pokoji v objatí koralov, medúz a sasaniek. Obdivujte kruté pirane alebo v samostatnej nádrži pohlaďte morské raje.

Pri prechádzaní pavilónom dažďového pralesa sa ocitnete v naozajstnej džungli, kde okolo vás budú poskakovať malé opičky, poletovať farebné exotické vtáky, pričom každú štvrťhodinu sa spustí tropický dážď sprevádzaný bleskami.

Množstvo hadov, korytnačiek, chameleónov, škorpiónov a pavúkov je samozrejmosť. V tomto pavilóne môžete vidieť aj skutočného aligátora, či pod dohľadom ošetrovateľov nakŕmiť a pohladiť raje.Prehliadka centra Budapešti

Po návšteve Tropicaria bude prehliadka pokračovať v centre Budapešti. Na pahorku Gellért si vychutnáte veľkolepý výhľad na mesto. Nachádza sa tu aj socha sv. Gellérta a Citadela. V tejto časti mesta, tzv. Budy, ktorá je srdcom dnešnej Budapešti sa nachádza mnoho architektonicky nádherných a historicky významných budov, ako napríklad Budínsky hrad, chrám kráľa Mateja, Budínsky hradný labyrint, Dom maďarských vín a Rybárska bašta.

Dominantou mesta je budova Parlamentu (Országház) postavená v neogotickom štýle. Obdivovať môžete tiež skvosty ako Bazilika Sv. Štefana, námestie Hrdinov, Maďarské národné múzeum, alebo jedna z najvýznamnejších ulíc Váci utca.Jedna z najväčších a najstarších ZOO na svete

ZOO v Budapešti spolu s botanickou záhradou je domovom pre stovky vzácnych a exotických zvierat a rastlín. Je rozdelená do pavilónov, ktoré sú tematicky zamerané na jednotlivé oblasti sveta. Môžete vidieť vzácne indické levy, tučniakov, slony, kengury a mnoho ďalších exotických zvierat. V botanickej záhrade máte možnosť vidieť niekoľko tisíc druhov rastlín, drevín ako aj krásne upravenú zeleň.

Termíny (rozkliknite)

  • 16.8.2014 Vypredané
  • 13.9.2014
  • 11.10.2014 Vypredané
  • 17.11.2014 Vypredané
  • 6.12.2014 Vypredané

Vstupy: 
TROPICARIUM
vstupné pre deti a študentov 4-18r.  s ISIC kartou 1.600,- HUF
vstupné pre skupinu min. 15 osôb 1.900,- HUF/osoba

 
ZOOLOGICKÁ ZÁHRADA
vstupné pre deti 2-14 r. 1.800,- HUF
vstupné pre študentov s ISIC kartou  1.900,- HUF
vstupné pre skupinu min. 10 osôb  2.000,- HUF
rodinná vstupenka 2 dosp. + 2 deti 7.300,- HUF

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály