leto
Všetky zľavy Výpredaje
Sencor STS 37 GG
Sencor STS 37 GG
7%

Sencor STS 37 GG

19,26 €
17,90

Popis produktu Hriankovač Vhodný na prípravu hrubých aj tenkých toastov 2 otvory na opekanie dvoch toastov (dĺžka 129 mm)   Tri funkcie v jednom: - opakovaný ohrev /...

Mohlo by Vás zaujímať

Sencor SFD 1205 WH
9%

Sencor SFD 1205 WH

Sencor SWS 290
5%

Sencor SWS 290

Sencor SMF 2020WH
8%

Sencor SMF 2020WH

Sencor SFP 5870 8GB
5%

Sencor SFP 5870 8GB

Sencor SRM 0600WH
6%

Sencor SRM 0600WH

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov