Máte niekedy pocit, že vaše vozidlo na cestách pláva? Rýchlo sa vám opotrebúvajú pneumatiky, máte vysokú spotrebu paliva a celkovo máte dojem, že vás vaše auto neposlúcha? Ste si istí, že máte všetko na vozidle v poriadku? Viete, že geometriu vozidla je potrebné vykonávať vždy po sezónnom prezutí kolies? Geometria na vozidle sa poškodzuje vždy pri padnuti do výtlku, pri prejazde retardérom, pri parkovaní pri chodníku a škrením o obrubníky. Nechajte si skontrolovať a nastaviť geometriu kolies a zistite, ako na tom ste s proporčnosťou vášho vozidla a v prípade potreby vykonajte nápravu. Alebo to všetko nechajte na autoservis WOW eu, s.r.o!

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Kompletná 3D geometria vozidiel - Osobné vozidlá do 3,5t + 15% zľava do konca roka na servisné práce
  • Variant 2: Kompletná 3D geometria vozidiel - SUV vozidlá, vozidlá s pohonom 4x4 + 15% zľava do konca roka na servisné práce

Nesprávna geometria náprav bráni prirodzenému pohybu vozidla, spôsobuje problémy s riadením a nerovnomerné opotrebovanie pneumatík vášho vozidla. Aktuálne vám ponúkame zmeranie geometrie náprav, a v prípade nutnosti, jej odborné nastavenie na všetky typy vozidiel.

3D geometria BlackTech X CORGHI sa vyznačuje optimalizovaným výkonom a ergonómiou a predstavuje ideálnu odpoveď pre potreby profesionálneho zariadenia na geometriu.

Technológia NIR (near infrared digital vision technology) využíva patentovaný rotačný systém 8-ich videokamier, (stereoskopické meranie – 2 kamery na každý terč), ktorý vysoko prevyšuje podobné 3D zariadenia. Táto geometria presne zmeria hodnoty vašej nápravy.

Autoservis WOW eu, s.r.o poskytuje servis každého druhu pre osobné aj úžitkové vozidlá všetkých typov a značiek do 3,5t.

V jeho portfóliu nájdete služby od servisných prehliadok, výmeny olejov, brzdových doštičiek, elektroinštalácie, autoalarmov, diagnostikovanie motorov, autoklimatizácie až po starostlivosť o firemné a vozové parky s možnosťou uskladnenia pneumatík vrátane odbornej opravy inštalácií.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály