Na Slovensku ročne ukradnú viac ako 2000 áut a len štvrtina z nich sa vráti majiteľom. Ku krádežiam áut dochádza najčastejšie na sídliskách a na parkoviskách pri nákupných centrách. Minimalizujte vaše riziko - so systémom iTroner máte prehľad o svojom aute a môžete okamžite reagovať. V prípade krádeže môžete vypnúť motor na diaľku, počúvať čo sa v aute deje, alebo okamžite nahlásiť polícii polohu auta na mape.

NEPRETRŽITE - Len s pomocou smartfónu kontrolujete pohodlne vaše vozidlo 24 hodín denne. Kdekoľvek sa auto nachádza, bez ohľadu na to, kde ste v tom momente vy. Žiadnu ďalšiu službu, server ani počítač nepotrebujete.

INTELIGENTNE - Naštartovanie auta, pohyb vozidla, odtiahnutie bez naštartovania, miesto na mape, prekročenie rýchlosti, aktivácia imobilizéra, režim údržby. Na to všetko vás systém iTroner spoľahlivo upozorní. Okamžite v reálnom čase.

BEZ POPLATKOV - Úplne bez mesačných poplatkov - nemusíte platiť žiadne mesačné poplatky za prístup do systému, pripojenie na server, sledovanie na mapách a iné vyhodnocovanie. iTroner vám všetky udalosti posiela priamo na váš smartfón.
Diskrétne.

Komunikácia s vašim autom nebola nikdy jednoduchšia. Jediným tlačidlom vo vašom smartfóne zapnete pohotovostný režim. Na akýkoľvek pohyb vášho vozidla budete okamžite upozornený. Pozrite si kedykoľvek na mape, kde sa vaše auto nachádza. Odťahujú vaše auto? Ešte skôr, ako ho odtiahnu, budete na to upozornený. Sledujte v reálnom čase pohyb a rýchlosť vášho vozidla. Vypnite na diaľku motor. Nepotrebujete na to počítač a ani pripojenie na vzdialené servery. Všetko obslúžite z aplikácie svojho smartfónu. S autom komunikujete priamo vy, bez sprostredkovania. Užite si dohľad a bezpečnosť naozaj jednoducho a pohodlne.

INTUITÍVNE OVLÁDANIE - Do GPS trackera iTroner stačí vložiť SIM kartu vášho mobilného operátora a môžete ho okamžite používať. iTroner s vami komunikuje v reálnom čase prostredníctvom textových správ a zasiela vám údaje o polohe auta zobrazované na Google mapách priamo vo vašom smartfóne. (Určené pre všetky iPhone s operačným systémom iOS 7 a vyšším. Určené pre všetky smartfóny s operačným systémom Andriod 4.0.4 a vyšším.)

SMART PRIPOJENIE BEZ STRATY ZÁRUKY - Inštalácia zariadenia iTroner do vozidla je skutočne jednoduchá. Pri „SMART“ pripojení je zapojený iba jeden vodič na batériu auta a druhý vodič na kostru ako uzemnenie. To je naozaj všetko. Žiadne zásahy do elektroinštalácie vozidla, žiadne prerušenie a opätovné pripojenie iných vodičov. Bez straty záruky na vozidlo. Naozaj SMART technológia. Pozrite si viac podrobností na stránke www.itroner.sk Sledujte nás aj na Facebooku a získajte najnovšie informácie.

iTroner sme vyvinuli kompletne na slovensku. Všetky materiály a manuály sú v slovenskom jazyku. Máte akýkoľvek problém? Volajte nám, iTroneru poskytujeme maximálnu podporu. Samozrejmosťou je 24 mesačná záruka. www.itroner.sk

NEVIETE ČO SA DEJE S VAŠIM AUTOM? ZAVOLAJTE MU! JE TO TAKÉ JEDNODUCHÉ.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály