leto
Všetky zľavy Výpredaje
Sencor STT 016
Sencor STT 016
17%

Sencor STT 016

154,00 €
128,50

Sencor STT 016 gramofón s USB / SD / FM 35037004 Retro gramofón s CD prehrávačom a kazetovou mechanikou, integrované stereo reproduktory 2 x 3W RMS, FM / AM tuner, podpora MP3...

Mohlo by Vás zaujímať

Sencor SFD 1205 WH
9%

Sencor SFD 1205 WH

Sencor SWS 290
5%

Sencor SWS 290

Sencor SMF 2020WH
8%

Sencor SMF 2020WH

Sencor SFP 5870 8GB
5%

Sencor SFP 5870 8GB

Sencor SRM 0600WH
6%

Sencor SRM 0600WH

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov