V Zľavomate milujeme aquaparky a vieme, že rovnaké termálne city k nim prechovávate aj vy. Preto plavky oblečte už doma a vhupnite aj s voucherom do minerálnej vody v Holidayparku Kováčová.

Holidaypark Kováčová je novovybudovaný moderný areál, v ktorom prežijete príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode. Pri vrte má termálna voda teplotu 48,5° C. V bazénoch je voda s príjemnou teplotou od 26 do 38 ° C.

Váš kupón zahŕňa:

  • 1 x celodenný vstup do areálu Aquapark Holidaypark Kováčová pre dospelú osobu

Čo vás v Holidayparku čaká?

Jeho hĺbka je 1,2 m. V bazéne oceníte masážne prvky ako napríklad vodný chrlič, hydromasážne trysky, dnový vzduchový gejzír, hojdací záliv, vodné bublinkové lehátka a iné. Relaxačný vnútorný bazén je v prevádzke celoročne.

Je určený aj pre tie najmenšie deti. Je to antikorový bazén, ktorého hĺbka je od 10 do 30 cm. V bazéne je malá šmýkačka a veselý slon, po ktorom sa môžu deti tiež šmýkať. Detský vnútorný bazén je v prevádzke celoročne.

Je veľká „whirlpoolka“ až pre 16 osôb. V tomto bazéne sa vášmu telu aj mysli určite uľaví od fyzickej a psychickej únavy. Vnútorný whirlpool bazén je v prevádzke celoročne.

Hĺbka vody v bazéne je 1,2 m. Vonkajší regeneračný bazén je v prevádzke počas predĺženej letnej sezóny, v závislosti od vonkajšej teploty.

Je určený na kľudový pobyt a regeneráciu vďaka termálnej minerálnej vode. Vo vonkajšom sedacom bazéne je ako v jedinom bazéne voda neupravovaná, čiže priamo voda z vrtu, čím je zintenzívnený liečebný účinok vody. Vonkajší sedací bazén je v prevádzke počas predĺženej letnej sezóny, v závislosti od vonkajšej teploty.

V bazéne je aj vodný chrlič. Pri bazéne sú rozmiestnené lehátka, takže je to ideálne miesto na oddych s možnosťou osvieženia vo vode s príjemnou teplotou. Vonkajší plavecký bazén je v prevádzke počas predĺženej letnej sezóny, v závislosti od vonkajšej teploty.

Hĺbka vody v tomto bazéne je 30 cm. V bazéne je šmýkačka.

Tento bazén je najväčšou vodnou plochou v areáli, hĺbka vody je od 60 do 140 cm. Pri bazéne ju šmýkačka pre deti. V bazéne je priestor na loptové hry. Teplota vody v bazéne je 33 ° C.

Má nástup aj dopad vo vnútornej časti Holidayparku, takže zábavu pri jazdách v ňom si môžete užiť počas celého roka. Dĺžka tobogánu je 60 m.

V areáli sa nachádzajú dve ihriská pre plážový volejbal a detské ihrisko pre vaše deti.

A keďže sa  hovorí, že vo vode vám vyhladne veľmi rýchlo, riešenie je nablízku. V novovybudovanej budove Holidayparku Kováčová sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia spolu so  slnečnou terasou.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály