Máte poslušné deti? Pošlite ich za odmenu do letného tábora v rakúskych Alpách. Prihoďte nejaké eurá navyše a prídu s vybrúseným jazykom.

Ubytovanie

Vaše deti budú ubytované v bungalovoch, kde je na výber jednolôžková izba, trojlôžková izba a šesťlôžková izba. Postele sú poschodové, jedna poschodová posteľ je pre 3 osoby, hore spí 1 osoba, dole 2 osoby. Všetky bungalovy majú 2x WC, kúpeľňu s 2 sprchami a umývadlami. Každý bungalov má vlastnú obývačku so sedacou súpravou. Bungalovy majú 3 izby (1x jednolôžková, 1x trojlôžková, 1x šesťlôžková), WC, kúpeľňu, obývačku a rozľahlú terasu.

Stravovanie

Strava je all inclusive. Raňajky a olovrant sú vo forme švédskych stolov. Na obed je vždy polievka, hlavné jedlo, zákusok/ovocie a šalátový bufet. Na večeru hlavné jedlo, zákusok/ovocie a šalátový bufet (9:00 – 19.00). Na pitie sa podáva multivitaminový nápoj alebo ľadový čaj.

Obedy a večere sú s obsluhou a porcie sú dostatočne veľké, aby nasýtili aj 19 ročných, možné je požiadať aj o druhú porciu. Začína sa olovrantom v deň príchodu a končí obedom v deň odchodu. Hostia z bungalovov sa stravujú a využívajú všetky služby hotela v hlavnej budove.

V prípade, že má dieťa predpísanú špeciálnu diétu alebo stravu, musí o tom rodič informovať vopred. V takom prípade musí mať dieťa pribalený zoznam jedál, ktoré nesmie/môže konzumovať. Ak dieťa môže konzumovať len vybrané, bežne nedostupné potraviny, prosíme rodičov, aby po dohode s CK potraviny pribalili alebo doplatili cenu za ich nákup. Bezlepková diéta: príplatok + 10 €/noc. Bez príplatku môže dieťa dostať vegetariánsku stravu, ktorú je nutné objednať vopred.

Program

O program sa postará animačná služba, ktorá bude mať 24 hodinový dozor. V rámci areálu sú k dispozícii športové ihriská (volejbalové, futbalové), minizoo a minigolf. V hlavnej budove sa nachádza bazén, sauna a stolný tenis. V programe je 1x celodenný výlet do Viedne a 2x poldňový výlet do Gloggnitzu (kúpalisko, čokoládovňa), turistika, lanovka, jazda kolobežkou. Možnosť jazykovej výučby. Okolie Álp poskytuje bohatý priestor na turistiku a prechádzky na čerstvom alpskom vzduchu.

Doplatky

Povinné príplatky:

  • Výlety 65 €: 1 x celodenný výlet do Viedne, 2 x 1/2 denné výlety Gloggnitz – kúpalisko + čokoládovňa Lindt / turistika + lanovka + jazda kolobežkou/. Právo na zmenu výletov vyhradené. Účasť na výletoch je povinná. 
  • Vratná bezpečnostná kaucia: 30 €/pobyt + cestovný pas alebo občiansky preukaz.
  • Pobytová taxa - deti nad 15 rokov 1 €/osoba/noc.

Nepovinné príplatky:

  • Jazyková výučba /AJ, NJ/ : 60 €/16 x 45 minút výučby.
  • Komplexné poistenie do zahraničia: 1,10 €/osoba/deň.
  • Doprava: BA-Semmering-BA: 40 €.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály