Strigy lietajú na metláchm ľudia na padákoch a air chopperoch. Nakopnite svoju lietajúcu motorku a preleťte sa po nebi, kde zažijete neskutočný výhľad a dávku adrenalínu, ktorá vás zbaví civilizačných starostí.

Air chopper je let na na padáku s motorom. Vzlieta sa zo zeme, to znamená letiska alebo inej rovnej plochy, a letí sa do výšky 300 m. Najlepšie je to, že na tento let nie je potrebná žiadna zvláštna zručnosť.

Preleťte sa ponad končiare a pokochajte sa prebúdzajúcou sa prírodou, nechajte si napumpovať adrenalín do krvi a zažite neopakovateľné lietajúce dobrodružstvo. Tento zážitok bude určite patriť k tým nezabudnuteľným.

Vyberte si z variantov:

  • zoznamovací tandemový motorový let na Air chopperi - 20 min.
  • vyhliadkový tandemový motorový let na Air chopperi - 40-45 min.

Našťastie neletíte sami ale vo dvojici so skúseným pilotom, ktorý vás prevedie všetkými vzdušnými zákutiami a prispôsobí let vašej náture. Ak budete mať žalúdok na zvládnutie špirály, zažijete ju. Na prvom mieste je čo najväčší zážitok pre vás.

Môžete si vybrať trasu:

Variant 1

  • Očová - Vígľaš: 20 minútový let spolu s technickými prvkami ako špirály, pristátie do terénu a pod., pri ktorom sa zoznámite čo všetko taký Air chopper dokáže

Variant 2

  • Očová - Pustý hrad - priehrada Môťôvá
  • Očová - kaštieľ Horná Mičiná
  • Očová - Poľana - Detva - Hriňová

Každá trasa skrýva iné netradičné obohacujúce pohľady, poraďte sa preto s vašim pilotom, ktoré miesta vás potešia najviac.

Ako to prebieha?

Jednoducho. Dohodnete si s vašim pilotom termín a čas. Po stretnutí dostanete krátke inštrukcie, rozbalí sa Air chopper a môžete letieť! Nepotrebujete žiadne zručnosti ani skúsenosti ani vybavenie, okrem okuliarov, ktoré vám odporúčame si doniesť.

Termín lietania: od pondelka do nedele, podľa telefonického dohovoru priamo s tandempilotom na t.č. +421 905 280 572, ktorý zhodnotí poveternostné podmienky.

Štartovacie miesta: Očová, iné miesto možné po dohode.

Maximálna hmotnosť pasažiera: 120 kg.

Minimálny vek: 14 rokov (neplnoleté osoby potrebujú k letu písomný súhlas).

Odporúčame vhodné oblečenie zohľadňujúce ročné obdobie. Vo vzduchu je chladnejšie ako na zemi. Aj v lete si na seba vezmite niečo teplejšie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály