Moje meno byť Tarzan, ja mať rád džungľu. Mať vy džungľa v Devínska?

Áno, máme! Lanová džungľa TARZANIA v korunách stromov je to pravé miesto pre skutočnú zábavu plnú smiechu, adrenalínu a dobrodružstva. Nemusíte mať korene v divokej džungli, aby ste si naplno užívali lanové atrakcie.

Tarzania je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške, a to buď na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch. Tarzaniu môžete vyskúšať v lete aj v zime.

Vyberte si z ponúkaných variantov:

  • Variant 1: Hodinový vstup na dospelácku trasu (min. výška osoby 150cm)
  • Variant 2: Polhodinový vstup na detskú trasu (od 3. rokov)

TARZANIA Devínska

Park sa nachádza v Devínskej Novej Vsi cca 100m od nového cyklomosta Slobody ponad rieku Moravu. Na dospelých lezcov čaká množstvo fantastických lanoviek a prekážky až do výšky 10m. A práve lanovky nenájdete v žiadnom inom lanovom parku v blízkosti Bratislavy!

Deti od 3 rokov môžu pod dohľadom svojich rodičov a inštruktora zažiť dobrodružstvo ako odrastenejší lezci. Okruh špeciálne navrhnutý pre malých Tarzančekov ponúka lanovku a 6 prekážok vo výške 1 m nad zemou.

  • Dospelácka trasa meria 346 m a pozostáva z 18-tich prekážok
  • Detská trasa má 60 m

Samozrejmosťou je aj bezpečnostná výstroj pre deti i dospelých a tiež horolezecká prilba. V prípade záujmu doprovod skúseného inštruktora.

Energiu a tekutiny si športovci môžu doplniť v priľahlom bufete, ktorý ponúka široký sortiment teplých aj chladených nápojov, výborné svetlé a tmavé 11º pivo z Postrižinského pivovaru a ďalšieho občerstvenia.

Na zahryznutie sú k dispozícii Horalky, tyčinky, Hot Dog, klobása, pečené rybie filety a víkendový gril počas letnej prevádzky. Pre skutočných znalcov a tých, ktorým záleží na línii, zdraví a dobrej kondícii pripravujeme " Green Smoothies", teda osviežujúce mixy z ovocia a čerstvej listovej zeleniny. Odporúčame Zelený Klasik, Detox a Lesný sen.

Skupinovým návštevám odporúčame rezerváciu na kontaktnom čísle: 0949 575 117. Tu si záujemci môžu overiť aj aktuálne počasie.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály