Myslíte už v zime na leto a chcete si ho užiť naplno? Chcete svojim deťom okrem dovolenky v zahraničí ukázať aj niečo blízke a iné ako more? Ste typ človeka, ktorý rád spoznáva nové prostredia a nie je mu cudzia voda? Chcete niekoho potešiť originálnym darčekom? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali "áno", táto ponuka je ako stvorená pre vás.

Jednodňový alebo dvojdňový splav zázračného Mošonského ramena, ktoré prechádza malebnou a nádhernou Podunajskou nížinou je určite lákadlom pre vás všetkých. Keď sa rozhodnete pre 2-dňový variant, čaká vás aj večer strávený pri ohni a finále v úžasnej dedinke Máriakálnok. Na toto všetko a samozrejme na úsmevné zážitky vodákov budete spomínať ešte veľmi dlho.

Ak sa rozhodnete pre 1-dňový splav, užijete si 35 km dlhú etapu z Rajky (prvá dedinka od Bratislavy za hranicami s Maďarskom) až do Halászy. Ak pre 2-dňový, druhý deň vás čaká 10 km etapa z Halászy do Máriakálnok. Spavy budú sprevádzané kúpaním na pláži pri kempe, dobrou náladou, smiechom, mini adrenalínom ale hlavne vodáckou pohodou.

Termíny pre 1-dňový splav: 21.6. a 22.6.2014
Termíny pre 2-dňový splav: 12.07. - 13.07.2014 a 09.08. - 10.08.2014
Splav je vhodný aj pre rodiny s deťmi.

Cena zájazdu zahŕňa: 

kompletnú vodácku výstroj na splav (miesto v člne, záchrannú vestu pre deti do 15 r. príp. neplavcov), pádlo, bundičku v prípade škaredého počasia, sud na suché veci do raftu, inštruktor /sprievodca, ktorý vás bude sprevádzať, dopravu technického materiálu + inštruktorov, presun áut do cieľa našou dopravou, fotodokumentáciu počas splavu.
V prípade 2-dňového splavu aj: welcome drink po príchode do kempu, ubytovanie v kempe HALÁSZY, prenájom stanu značky Husky (6 miestne), večera - opekané špeciality na ohni + chlieb + pochutiny, večerné ohnisko, posedenie pri ohni.

CK RAFTOVANIE je najväčšia vodácka cestovná kancelária na slovenskom trhu a ako prvá na Slovensku má od roku 2008 profesionálnych školených inštruktorov IRF, ako sú GUID - sprievodca a TRIP LIDER - vedúci skupiny. Pre firmy a školské kolektívy sa organizujú rôzne zájazdy nielen do zahraničia, ale aj v rámci Slovenska napríklad na najlepšom umelom kanáli v AVŠ ČUNOVO v Bratislave. Zabezpečený je full servis od dopravy, stravy, ubytovania, programu a doplnkových atrakcií. Raftujte s profesionálmi, raftujte s CK RAFTOVANIE.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály