Ak milujete adrenalín, chcete prekonať strach a zistiť aké máte schopnosti pod tlakom, ste na tom správnom mieste. Špeciálne efekty, až 13 miestností a temné záporné postavy v aréne miešajúce dej, to je ten správny náklad vzrušenia a akcie, ktorý nájdete iba v HOSTEL ROOM.

Hra HOSTEL ROOM ponúka intenzívny zážitok, ktorý napne všetky vaše zmysly a roztiahne cievy na maximum. Hra je silne hororová a nevhodná pre slabé povahy a kardiakov.

  • Vhodné pre skupinu do 8 osôb
  • Časový limit: 2 hodiny
  • Adrenalínová a psycho escape hra bez airsoftu
  • Súčasťou hry sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity
  • Súčasťou hry sú interaktívne záporné postavy, ktorých bližšia charakteristika je účastníkom postupne objasňovaná až počas hry

UNDEADARENA.COM je prvý tematicky zriadený teambulidingový a eventový priestor svojho druhu, ktorý okrem základnej ponuky špecificky zameraných teambuildingov a eventov, orientovaných predovšetkým na budovanie mäkkých zručností a tímovej spolupráce, poskytuje aj unikátny a silne emotívny priestor pre netradičnú zábavu a trávenie voľného času.

Celý priestor je situovaný v starej továrni v srdci Bratislavy, nasýtenej unikátnou atmosférou, koncipovaný a navrhovaný do hororovej tématiky. Je vybudovaný prevažne z recyklovaných materiálov ako palety, prebytky zo stavieb či nábytkových domov, čím spája ekológiu, recykláciu a design v jeden unikátny celok. Poskytuje tak neopakovateľný zážitok či už z nami pripravených hier, alebo vašich eventov či firemných večierkov.

Aktuálne pripravený priestor o rozlohe 1500 m2 je rozdelený na dve veľké časti a tou je Kantína s barom (o kapacite až 300 ľudí) a herná aréna plná tematických hrôzostrašných miestnosí, bludísk, rekvizít, technických gadgetov a efektov. Naše hry sú obohatené o živé postavy (komparzistov) ktoré dodávajú aktivitám neopakovateľný adrenalínový zážitok!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály