Niekto chce na Vianoce poníka a niekto lietadlo. A čo tak pilotovanie „skutočného“ Boeingu 737NG alebo dobrodružstvo v stíhačke? Dostaňte krídla a zasadnite do kokpitu. Možno práve to je to miesto, kam patríte. 

Vyberte si z variantov:

Variant 1: 90 minút Boeingu 737NG - let vo viacčlennej posádke- (jeden divák v cene voucheru ),(30 min. pilot, 30 min. kopilot, 30 min. navigátor z veže)

Čaká Vás vzlet a okruh okolo Prahy vrátane pristátie na letisku Václava Havla v Prahe alebo destinácie podľa vlastného výberu z viac ako 24-tisíc letisiek sveta. V úlohe kapitána si vyberiete letisko, kde budete pilotovať po dobu 30 min. a potom sa presuniete na miesto druhého pilota. V úlohe druhého pilota tak budete po dobu ďalších 30-tich minút pomáhať kapitánovi ovládať výkony motorov a všetko potrebné podľa inštrukcií inštruktora. Po 60-tich minútach letu vás čaká ešte posledných 30 min. v úlohe letového dispečera, kedy budete zodpovední za navedenie lietadla na kapitánom zvolenej letisko.

Po celú dobu bude za vami na jumpseatu sedieť skúsený letecký inštruktor, ktorý vás celým zážitkom prevedie a vysvetlí všetko potrebné k osvojeniu zručností.

Variant 2: 90 minút Stíhačka F16 Fighting Falcon (zdieľaný zážitok, jeden divák v cene voucheru)

Letecký inštruktor vás prevedie jednotlivými fázami od vzletu, cez nácvik akrobatických prvkov vrátane pristátia na letisku domovskej základne a ak zvládnete samotnú pilotáž, tak bude nasledovať aj zostrel nepriateľského bombardéra. 

Po úvodnom zoznámení vás čaká celých 30 minút letu v samotnom kokpite lietadla a ďalších 60 minút ako monitorujúci pilot, ktorý zbiera skúsenosti z práve prebiehajúceho letu na trenažéri F16 a má možnosť porovnať svoje výsledky s ďalšími dvoma účastníkmi. P

Po celú dobu bude za vami sedieť skúsený letecký inštruktor, ktorý vás celým zážitkom prevedie a vysvetlí všetko potrebné k osvojeniu zručností. 

Variant 3: 90 minút na palube Ponorky U-Boat (zdieľaný zážitok, jeden divák v cene voucheru)

Chcete si vyskúšať simulátor ponorky, do ktorého sa môže v prípade ťažkostí dostať aj voda? Viete, že zážitok na funkčnom simulátore nemeckej ponorky U-BOAT je svetovo ojedinelý? Trenažér veliaceho mostíka ponorky až pre tri osoby naraz s možnosťou záplavy vodou, ktorý je schopný priblížiť atmosféru boja v jednej z najnebezpečnejších Hitlerových zbraní.

Po úvodnom zaškolení "vyfasujete pláštenky" pre prípad prieniku vody a naučíte sa ovládať aj túto zbraň. Stiesnený a studený priestor ponorky, kedy len svetla žiaroviek prezrádzajú, či je deň alebo noc, vo vás vyvolajú pochmúrny pocit už len vstupom do simulátora. Mohutný periskop s nastaviteľnou výškou a neobmedzeným rozsahom otáčania umožňuje rozhľad dokonca aj pod vodou. 

Variant 4: 120 minút, vyskúšaj všetky simulátory, ktoré máme!

Ak neviete, aký zážitok na simulátore vás bude baviť vyskúšajte všetky simulátory naraz! Zakúpením voucheru, darujete zážitok spojený s pilotovaním všetkých 7 simulátorov z kategórie VO VZDUCHU, NA ZEMI a POD VODOU a to pri jednej návšteve.

Akcia prebieha tak, že pri každom simulátore je pripravený náš inštruktor, ktorý vám vysvetlí všetko pre daný scenár a vy si postupne všetko vyskúšate.

Spoločnosť Simulation of Reality - najväčšie simulátorové centrum v Českej republike pre vás pripravilo 90-minútový zážitok, počas ktorého si postupne vyskúšate 7 rôznych simulátorov.

  • Boeing 737
  • Stíhačka F16
  • Športové lietadlo Cessna
  • Formula 1
  • Ponorka U-BOAT
  • Pohyblivý simulátor auta
  • RC simulátor

Návšteva zahŕňa inštruktáž jednotlivých simulátorov, ukážku aj pilotáž simulátorov. Na aktívne riadenie je vyhradené celkom 45 minút, na každom simulátore tak strávite 5-15 minút.

Pri každom simulátore je pripravený inštruktor, ktorý vám vysvetlí všetko pre daný scenár a vy si vyskúšate pristátie s dopravným lietadlom Boeing 737NG, stíhačku F16, športové lietadlo na pohyblivej základni Cessna 182RG, plavbu s ponorkou z 2. svetovej vojny U-BOAT, jazdu na formule 1, jazdu na pretekárskom špeciáli auta na pohyblivej základni 4DOF alebo RC simulátor modelov lietadiel.

K variantu 1,2,3 si môžete priniesť 1 osobu, ktorá je zahrnutá v cene kupónu.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály