Obdivujete všetkých tých adrenalínových bláznov a sem tam im aj závidíte? Nechajte sa poblázniť aj vy! Alebo darujte tandemový zoskok z lietadla ako darček. No nedávajte ho pod stromček - práve naopak, dívajte sa na stromčeky z oblohy!

V cene kupónu je zahrnuté:

  • tandemový zoskok z lietadla
  • vyhotovenie foto a videozáznamu
  • certifikát o absolvovaní zoskoku

Termíny:

  • možnosť zoskoku z lietadla do 30. 6. 2015

Zoskok z lietadla

Po absolvovaní prípravy sa nasadne do lietadla. Zvyčajne skáču 2 tandemy naraz. V čase stúpania 6-miestného lietadla typu Cessna 182 alebo 7-miestného lietadla typu Cessna 207 do výšky zoskoku 3000 metrov, ktoré trvá približne 20 minút, máte možnosť spoznávať a obdivovať krásnu krajinu očami vtákov.

Po dosiahnutí stanovenej výšky vyskočíte spoločne s tandempilotom a padáte približne 35 sekúnd voľným pádom, rýchlosťou asi 200 km/hod. Vo výške 1500 m otvára tandempilot padák a vy si spoločne vychutnávate let padákom a krásy okolia z vtáčej perspektívy približne 5 – 7 minút. Počas tohto letu si môžete vyskúšať riadenie padáka a taktiež špirály. Na záver je pristátie, ktoré vykonáva tandempilot.

Inštruktor, ktorý má za sebou viac ako 3000 zoskokov, zhotoví pre vás tiež videozáznam, ktorý je kvalitne spracovaný a dynamicky ozvučený.

Bezpečnosť

Počas zoskoku ste celý čas pripútaní v štyroch bodoch samostatného postroja ku skúsenému inštruktorovi – tandempilotovi, ktorý má absolvovaných minimálne 3000 zoskokov. K zoskoku je použitý špeciálne konštruovaný padákový komplet pre dvojicu, ktorý sa skladá z dvoch rovnako veľkých padákov, hlavného a záložného.

V padákovom komplete je navyše inštalovaný najmodernejší bezpečnostný prístroj VIGIL II pre prípadné automatické otvorenie záložného padáku, čím je bezpečnosť zoskoku zabezpečená na maximum svetového štandardu.

Kto môže zoskok absolvovať

Zoskok môžu absolvovať osoby už od 8 rokov so súhlasom zákonného zástupcu a s minimálnou výškou 120 cm a maximálnou hmotnosťou 110 kg (hmotnostný príplatok pri váhe nad 100 kg je 10 € a dopláca sa na mieste). Osoby so srdcovými ochoreniami, s problémami s tlakom, zlou zrážanlivosťou krvi, cukrovkou, epilepsiou, duševnými poruchami alebo závislosťami by sa mali poradiť so svojim lekárom o vhodnosti zoskoku.

Darujte si oblohu a zažite vrcholový adrenalínový zážitok!

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály