Dokonalý zážitok pre jednotlivca alebo pre pár! Vyleťte s BalonFly až k oblohe! Let balónom je niečo, na čo sa len tak ľahko nezabúda! A k týmto slastným výškam sa môžete dostať aj opakovane! Čítajte ďalej, čo všetko vám BalonFly v spolupráci so Zľavomatom ponúka.

Vyberte si z variantov:

Variant 1: Pasažiersky let balónom pre 1 osobu

  • letí sa v 4-5 člennej posádke a inštruktor

Ak si zakúpite 3 letenky v zľavnenej cene 99 €/osoba, získavate automaticky darčekový poukaz na základný parašutistický výcvik v hodnote 149 € pre 1 osobu alebo ďalšiu letenku v sume 99 €/osoba na balón zdarma!

Variant 2: Romantický let balónom pre 2 osoby

  • letia iba 2 osoby a inštruktor

Pri kúpe voucheru získava pár automaticky darčekový poukaz na základný parašutistický výcvik v hodnote 149 € pre 1 osobu alebo ďalšiu letenku na pasažiersky let balónom v sume 99 €/osoba zdarma.

Let balónom trvá približne 1 hodinu podľa podmienok na pristátie, nakoľko balón letí vždy po smere a rýchlosťou vetra. Letieť môžete vždy ráno a podvečer počas celého roka 365 dní v roku, 7 dní v týždni, vždy keď je dobré počasie.

Balón letí do výšky 1000 – 2000 metrov podľa meteorologických podmienok (musí byt slabý vietor alebo bezvetrie, bez zrážok a dobrá viditeľnosť). Počas letu balón preletí cca 10–20 km podľa sily vetra.

Kde môžete letieť: Senec, Pezinok, Modra, Šamorín, Trnava, Nitra, Piešťany, Senica, Nové Zámky, Dunajská Streda, Veľký Meder, Galanta, Šaľa, Sereď, Sládkovičovo, Hlohovec, Leopoldov, Topoľčany a okolie.

Na mieste letu je potrebné vopred sa dohodnúť pri rezervácii letu. Pri pasažierskom lete balónom je potrebné naplniť kapacitu min. 4 ľudí, aby bolo možné realizovať let z uvedených miest - miesto štartu sa upresňuje pri dohode. Pri romantickom súkromnom lete pre 2 osoby je možný štart v ktoromkoľvek z uvedených miest.

Priebeh letu:

  1. Rezervujete si termín a miesto letu e-mailom na balonfly@balonfly.sk
  2. Deň pred štartom vás bude kontaktovať pilot ohľadne uskutočnenia letu vzhľadom na poveternostnú situáciu, kde si presne potvrdíme miesto a čas stretnutia.
  3. Spoločne odídete na miesto štartu, kde sa rozloží balóna pripravíte sa na let. Ak máte chuť môžete sa pripojiť a pomôcť posádke s prípravou a nafúknutím balóna.
  4. Po nafúknutí balóna nastúpite do koša a po „nakúrení“ na letovú teplotu nasleduje štart a cca hodinový let do výšky cca 1000 – 2000 metrov. Počas letu si vychutnáte vychladené šampanské.
  5. Približne po hodine pilot vyklesá a vyberie miesto na pristátie.
  6. Po pristátí nasleduje zbalenie celého balóna, kde sa môžete opäť pripojiť aj vy.
  7. Po zbalení balóna prichádza na radu krst nových vzduchoplavcov tradičným balónovým krstom, kde každý z prvoletcov dostane „Krstný list vzduchoplavca“.
  8. Nakoniec Vás odvezieme naším doprovodným vozidlom naspäť na miesto štartu a rozlúčenie sa s posádkou.

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály