Ako získať výhodne skipass?

Zľavy · Ako získať výhodne skipass?

Ako získať výhodne skipass?

Lyžiarske strediská intenzívne pracujú, aby pre svojich návštevníkov pripravili čo najlepšie podmienky. Ak pravidelne jazdíte po svahoch, iste viete, že skipass je celkom nákladná položka, najmä ak lyžujete či snowboardujete často. S našimi tipmi sa vám podarí zakúpiť skipass výhodnejšie a ušetriť niekoľko eur.


(zdroj: pixbay.com)

Skipas na celú sezónu

Strediská si chcú zabezpečiť pravidelnú návštevnosť, preto neváhajú ponúknuť skipasy na celú sezónu s výraznými zľavami. Táto kúpa sa oplatí, ak pravidelne trávite na horách víkendy, či bývate v blízkosti lyžiarskeho strediska. Ušetriť sa dajú desiatky eur.

 

Lyžiarsky pobyt so skipasom v cene

Hotely často lákajú návštevníkov na zvýhodnené balíčky a často sa stáva, že okrem samotného pobytu a stravy, hostia získajú aj skipas. Okrem ušetrených peňazí navyše šetríte svoj čas pri vstupe.


(zdroj: pixbay.com)

Skupinové a rodinné zľavy

Zoberte so sebou celú rodinu a strediská odmenia zľavami vás aj vaše deti. Lacnejšie vás lyžovačka bude stáť, keď ju zorganizujete aj s partiou kamarátov.

 

Partnerstvá s inými spoločnosťami

Často sa stáva, že pri zakúpení vstupu na jednu aktivitu, získate skipas ako bonus a naopak. Za jednu cenu si teda môžete užiť viac zábavy. Niektoré strediská majú uzavreté partnerstvá s veľkými korporáciami ako sú banky či mobilní operátori. Nebojte sa spýtať a možno budete prekvapení, že máte nárok na skipas zadarmo alebo so zľavou.


(zdroj: pixbay.com)

ISIC/ITIC zľava

Študenti a učitelia, ktorí sú držiteľmi preukazov by si ich určite nemali pred lyžovačkou nechávať doma. Odporúčame vopred si overiť, v ktorých strediskách si zľavu môžete uplatniť.

 

Odkúpenie od iného lyžiara

Ľudia menia plány a keď nechcú nechať skipas úplne prepadnúť, ponúknu ho za výhodnejšiu cenu iným lyžiarom. Sledujte predajné fóra a skúste šťastie. Nevýhodou je, že v tomto prípade sa vyžaduje značná flexibilita. Nemáte totiž zaručené, že nájdete skipas na vopred naplánovaný termín či stredisko. Niektoré strediská tiež majú nainštalované turnikety, ktoré nasnímajú tvár, aby predchádzali práve posúvaniu skipasov novým majiteľom.


(zdroj: pixbay.com)

Užívajte si jazdu zasneženými svahmi a zároveň šetrite svoju peňaženku.

 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Ochrana užívateľov | FAQ | VOP | Zľavové portály