Ako aspoň trocha ušetriť na svadbe

Zľavy · Ako aspoň trocha ušetriť na svadbe

Ako aspoň trocha ušetriť na svadbe

Prípravy vrcholia, hostia sú pozvaní, zákusky objednané…Pomaly sa blíži deň D, už len doladiť posledné detaily. Pre mnoho zaľúbených párov je deň svadby jedným z najdôležitejších okamihov v živote. Okrem vašej lásky však vyžaduje aj poriadnu dávku prípravy a plánovania. Odbremeňte sa od povinností a zverte časť prípravy do rúk profesionálov.


(zdroj: pixbay.com)

Kurzy tancovania

Počas noci príde ten okamih kedy sa mladomanželia musia predviesť na tanečnom parkete. Pre niekoho je tanec pred publikom veľkou zábavou, pre iného skôr nočnou morou. Ak vy, alebo váš partner nie ste práve tanečnými nadšencami, radšej sa na váš prvý spoločný tanečný výkon pripravte vopred. S tým správnym kurzom tanca si pohyb v rytmoch hudby určite zamilujete. Podľa typu kurzu sa môžete naučiť rôzne tanečné štýly, ktoré s vaším partnerom využijete aj pri budúcich spoočenských udalostiach. Zvoľte si štandardné, alebo latino tance a vašich hostí určite milo prekvapíte.


(zdroj: pixbay.com)

Profesionálne fotografické zábery

Zvečnite si váš významný deň na krásnych fotografiách a vytvorte si spomienky, ktoré pretrvajú. Mnoho snúbencov narazí na problém pri výbere fotografa. Kde nájsť skutočne skúseného? Ako si vybrať toho správneho? Veď v súčasnosti ich je tak veľa... Nechajte si poradiť našimi tipmi na to, ako by mal správny fotograf „vyzerať“.

-          Skúsený fotograf vie ako správne zachytiť moment tak, aby z fotky vyžadovala autentická atmosféra. Preto je veľmi dôležité prihliadať na predošlé skúsenosti, recenzie a portfolio.

-          Počas svadby sa toho nafotí mnoho - skupinové a portrétové forografie, samotný obrad, fotenie večernej voľnej zábavy. Štýl a technika fotografa by preto mali byť na všetky smery.

-          Nie každý je rád stredobodom pozornosti, či rád pózuje pred objektívom. Správny fotograf zvolí uvoľnený prístup ku klientom a vytvorí tak priateľskú atmosféru, pri ktorej si fotenie skutočne užijete.

-          Fotograf vás sprevádza po celý deň a neunikne mu žiadny výnimočný okamih. Zároveň však nenarúša priebeh svadby a fotí spontánne momenty.

Záleží len od vás, aký servis od fotografa požadujete. Vyberte si zo špeciálnych svadobných balíkov, s ktorými nielen ušetríte, ale tiež si viete pohodlne vybrať, ktoré udalosti počas dňa si želáte zachytiť.


(zdroj: pixbay.com)

Vaša osobná svadobná fotokniha

V dnešnom modernom svete riešime už takmer všetko cez mobily a internet. Knihy čítame na čítačke kníh, hudbu počúvame z prehrávača, za všetko platíme on-line… Fotky nie sú žiadnou výnimkou. Fotíme na digitálny fotoaparát a tak naše zvečnené spomienky málokedy opustia útle priestory počítačov. Určite však uznáte, že nie je nič lepšie ako držať ozajstnú knihu, zájsť si na koncert či si spoločne v kruhu rodiny prezerať skutočné fotografie.

Uchovajte vaše spomienky naveky živé a zhmotnite ich do podoby, o ktorú sa môžete podeliť s vašimi najbližšími. Vytvorte si z vašich najkrajších fotografií vašu vlastnú fotoknihu. Vďaka kvalitnej tlači a originálneho dizajnu budete mať pocit, akoby ste v rukách držali skutočnú knihu. Knihu, v ktorej ste navyše hlavným aktérom vy a vaši najbližší.

 

Prinášame hromadné zľavy z týchto miest

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy.
Sme jednotka na trhu Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov
Zákaznícka podpora Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00
Šetríme Váš čas Na jednom mieste ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov
Súčasť skupiny SME Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zlavy.sme.sk je najväčší agregátor zliav

Agregátor zliav zlavy.sme.sk zhromažďuje všetky zľavy z niekoľkých desiatok zľavových portálov, vrátane ZlavaDna.sk, Boomer.sk, Travelking.sk, ZaMenej.sk, Morezliav.sk, Cnd.sk, Zlavodom.sk a ďalších. Nemusíte tak prechádzať zľavy a akcie na jednotlivých zľavových portáloch. U nás všetky zľavy a akcie nájdete na jednom mieste, rozdelené prehľadne na Pobyty, Krása, Tovar a ďalšie kategórie, či podkategórie zliav.

Kontakty | Spolupráca | Ako to funguje? | Osobné údaje | FAQ | VOP | Zľavové portály