leto
Všetky zľavy Výpredaje nové Súťaže
Optický patchkábel duplexní, SC-SC, 9/125µm SM, 5m
Optický patchkábel duplexní, SC-SC, 9/125µm SM, 5m
15%

Optický patchkábel duplexní, SC-SC, 9/125µm SM, 5m

12,24 €
10,39

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m Vám ponúkame za prijateľnú cenu 15.2 €, s rýchlou expedíciou zvyčajne nasledujúci pracovný deň. Nami ponúkaný tovar - Optický...

Mohlo by Vás zaujímať

LaCie d2 4TB (9000443)
15%

LaCie d2 4TB (9000443)

Praktický USB kľúč Kingston s kapacitou 128 GB len
65%

Praktický USB kľúč Kingston s kapacitou 128 GB len za 24,99 € vrátane dopravy! Prenášajte a majte svoje dôležité dáta vždy pri sebe s našim flash diskom so zľavou až 65%!

HP 15-ac108 L2S79EA
28%

HP 15-ac108 L2S79EA

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica
50%

Hi-tech laserová virtuálna klávesnica

Univerzálny kľúč na skrutkovanie
50%

Univerzálny kľúč na skrutkovanie

Prečo nakupovať cez zlavy.sme.sk?

Sme jednotka na trhu

Od roku 2011 sme sprostredkovali viac ako 600 000 nákupov

Súčasť skupiny SME

Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera

Zákaznícka podpora

Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 16:00

Pamätáme si za Vás

Prihláste sa a vyskúšajte výhody Vášho používateľského účtu

Šetríme Váš čas

Na jednom mieste zobrazujeme ponuky zo 40 najväčších zľavových portálov